5:1
2:1
- : -

FBC Česká Lípa - DDM Dynamo Teplice 8:2
10. Albert Kouba, 23. Antonín Stárek, 24. Ondřej Kopič, 27. Ondřej Kopič, 30. Ondřej Kopič, 30. Oliver Brodský, 36. Dili Nguyen, 43. Antonín Stárek - 19. Richard Strejcovský, 37. Richard Strejcovský; rozhodčí: Pavel Váňa - Jaroslav Tichý; vyloučení: 4:5 + Jiří Moravec ČK2 + 5; využití: 4:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Vojtěch Jirka ? - Daniel Kratochvíl ?; po třetinách: 1:0, 5:1, 2:1;
45:00
Komentář trenéra Teplic Jakuba Podluckého : Vyrovnané utkání, které rozhodlo velké množství vyloučení na naší straně. S předvedenou hrou 5na5 jsem spokojený.
45:00
42:04
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek, asistoval Vojtěch Jirka (8:2).
36:58
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Richard Strejcovský, asistoval Jakub Mühlfait (7:2).
35:08
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Dili Nguyen, asistoval Jan Petříček (7:1).
30:00
30:00
29:50
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Oliver Brodský, asistoval Patrik Volný (6:1).
29:42
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Antonín Stárek (5:1).
28:48
Vyloučen hráč Marek Nekuda družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
26:57
23:40
23:01
Vyloučen hráč Jiří Moravec družstva DDM Dynamo Teplice do konce utkání.
23:01
Vyloučen hráč Jiří Moravec družstva DDM Dynamo Teplice na 5 minut za nesportovní chování.
22:51
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek, asistoval Ondřej Kopič (2:1).
21:17
Vyloučen hráč Jiří Moravec družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za špatné střídání.
18:38
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Richard Strejcovský, asistoval Barbora Panešová (1:1).
15:00
15:00
14:10
Vyloučen hráč Ondřej Kopič družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
14:10
Vyloučen hráč Petr Mazal družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
13:34
Vyloučen hráč Milan Hrbek družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
09:24
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Albert Kouba, asistoval Petr Mazal (1:0).
08:36
Vyloučen hráč Richard Strejcovský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
06:24
Vyloučen hráč Albert Kouba družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
01:54
Vyloučen hráč Lukáš Mucha družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
01:31
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Váňa a Jaroslav Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice: brankář: Daniel Kratochvíl; hráči v poli: Milan Hrbek, Marek Nekuda, Richard Strejcovský, Jakub Mühlfait, Jakub Zeleník