3:0
2:0
- : -

Kanonýři Kladno - Viking TJ Kobylisy 8:2
3. Matyáš Bachmaier, 7. Filip Molhanec, 14. Filip Molhanec, 25. Vojtěch Novák, 28. Matyáš Bachmaier, 30. Filip Molhanec, 32. Matěj Čika, 41. Milan Všetečka - 2. Marek Čejka, 11. Vojtěch Karnet; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Jakub Janoušek ? - Jakub Šteffel ?; po třetinách: 3:2, 3:0, 2:0;
45:00
44:59
Vyjádření trenéra domácích(Jan Buk):"Určovali jsme ráz utkání, udrželi jsme koncentraci a hráli s míčkem poměrně rychle a díky tomu jsme si tvořili šance."
44:59
Vyjádření trenéra hostí(Ondřej Kočí):"Klukům nejde upřít snaha, ale chybí nám individuální kvalita, prohráváme osobní souboje a soupeř byl o třídu lepší."
40:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka, asistoval Matěj Vencl (8:2).
31:45
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Čika, asistoval Vojtěch Novák (7:2).
30:00
30:00
29:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Molhanec, asistoval Matyáš Bachmaier (6:2).
27:33
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Milan Všetečka (5:2).
24:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Milan Všetečka (4:2).
22:27
Vyloučen hráč Adam Kropík družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování hokejky.
19:55
Vyloučen hráč Matěj Čika družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:47
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Molhanec, asistoval Jakub Bohuslávek (3:2).
10:16
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Vojtěch Karnet, asistoval Albert Krejčí (2:2).
06:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Molhanec, asistoval Vojtěch Novák (2:1).
02:21
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Matěj Vencl (1:1).
01:23
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Čejka z trestného střílení (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Viking TJ Kobylisy:
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Milan Všetečka, Filip Molhanec, Tobiáš Chromý, Matyáš Bachmaier, Vojtěch Novák