0:2
0:1
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - Spartak Pelhřimov 1:3
11. Vilém Zábranský - 23. Petr Zajíček, 28. Petr Zajíček, 36. Martin Sviták; rozhodčí: Libor Štěcha - Ondřej Pech; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Daniel Mánek ? - Libor Domkař ?; po třetinách: 1:0, 0:2, 0:1;
45:00
Komentář hostujícího trenéra Jana Knězů: Po celý zápas nás trápila velká neproduktivita. Když jsme si vytvořili šanci, netrefili jsme bránu nebo trefili blok soupeře, který po celý zápas spíše bránil a hrozil z brejků. Děkuji všem svým hráčům za výkon. Děkuji soupeři za férový přístup, rozhodčím a divákům.
45:00
Bojovné, vyrovnané a hlavně oboustranně férové utkání. Soupeř na rozdíl od nás využil svoje příležitosti. Děkujeme za utkání a přejeme hezký den.
45:00
43:40
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
36:16
Vyloučen hráč Jiří Vlach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
35:58
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Sviták bez asistence (1:3).
30:00
30:00
27:32
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Zajíček, asistoval Kryštof Smejkal (1:2).
22:40
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Zajíček, asistoval Libor Domkař (1:1).
19:21
Vyloučen hráč Šimon Shon družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
14:59
Vyloučen hráč Jakub Valenta družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
10:50
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Vilém Zábranský bez asistence (1:0).