1:1
0:2
- : -

Tatran Střešovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 3:4
3. Ivan Tomčo, 14. Matyáš Poch, 28. Ivan Tomčo - 8. Michael Řehák, 22. Adam Kocián, 33. Jan Josef Brychta, 40. David Kozelka; rozhodčí: Filip Leibl - David Hejzlar; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Jurco ? - Roman Nový ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:2;
45:00
Komentář trenéra hostů: Skvěle odmakané utkání. Od druhé třetiny jsme předváděli hru, jakou chceme hrát. Jsem hrdý na kluky a chci jim moc poděkovat, že jsme to dokázali a po tolika letech v této kategorii vybojovali pro Spartu postup do další fáze!
45:00
Komentář trenéra domácích: Polovinu zápasu jsme byli schopni plnit zadané úkoly a hrát tak kvalitní florbal. V závěru jsme začali dělat spoustu osobních chyb, což nás stálo body. Gratuluji soupeři k postupu do nadstavby.
45:00
44:38
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
43:34
Timeout Tatran Střešovice
41:30
Vyloučen hráč Matěj Vavroušek družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
39:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil David Kozelka, asistoval Adam Šimek (3:4).
32:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Lukáš Dubský (3:3).
30:00
30:00
27:51
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Ivan Tomčo bez asistence (3:2).
21:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Michael Řehák (2:2).
15:00
15:00
13:35
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matyáš Poch, asistoval Matyáš Padevět (2:1).
07:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Lukáš Dubský (1:1).
02:14
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Matěj Šebek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a David Hejzlar.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Roman Nový; hráči v poli: Adam Kuchynka, Adam Šimek, Lukáš Dubský, Michael Řehák, Adam Kocián
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Matěj Šebek, Tomáš Bubeník, Matěj Vavroušek, Martin Pretl, Ivan Tomčo