2:3
1:2
- : -

Prague Tigers - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 5:7
5. Jakub Pluhař, 5. Jiří Líbal, 19. Jakub Pluhař, 26. Jakub Štellner, 38. David Veleba - 5. David Vít, 15. Marek Šmíd, 16. Tomáš Kuzma, 27. Jakub Flek, 30. David Vít, 31. František Vrňata, 39. František Vrňata; rozhodčí: Filip Leibl - David Hejzlar; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Kuchař ?, Michal Norek ? - Jan Buzík ?; po třetinách: 2:2, 2:3, 1:2;
45:00
Komentář trenéra hostů: Zápas v dobrém tempu, kde soupeř hrozil převážně z brejků. Díky naší špatné produktivitě jsme hráli zbytečně dlouho vyrovnaný duel.Díky soupeři za utkání
45:00
41:40
Timeout Prague Tigers
38:51
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil František Vrňata, asistoval Daniel Senko (5:7).
37:42
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Veleba, asistoval Jakub Pluhař (5:6).
32:41
Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice neproměnil Adam Kopal.
30:32
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil František Vrňata bez asistence (4:6).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Norek družstva Prague Tigers
30:00
30:00
29:59
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Vít, asistoval Ondřej Hnátek (4:5).
29:50
Vyloučen hráč Adam Kopal družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
26:43
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jakub Flek, asistoval Michal Gabriel (4:4).
25:45
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Štellner, asistoval Miloslav Stránský (4:3).
21:15
Vyloučen hráč Adam Novák družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:30
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Pluhař, asistoval Jiří Kuchař (3:3).
17:09
Vyloučen hráč Adam Kopal družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
16:17
Vyloučen hráč Miloslav Stránský družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
15:22
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Kuzma bez asistence (2:3).
15:00
15:00
14:11
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Marek Šmíd bez asistence (2:2).
04:43
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jiří Líbal, asistoval Jakub Štellner (2:1).
04:29
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Pluhař, asistoval Ondřej Kasan (1:1).
04:02
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Vít, asistoval Šimon Denkstein (0:1).