1:0
3:4
- : -

PSKC Okříšky-MoBu - Sokol Pardubice 4:6
30. Martin Veselý, 37. Adam Ampapa, 39. Petr Pojer, 45. Martin Noháček - 5. Stefano Petric, 15. Stefano Petric, 33. Petr Křinka, 35. Matyáš Mík, 42. Matyáš Mík, 45. Petr Křinka; rozhodčí: Jiří Kučera - Ondřej Pech; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 26; zásahy brankářů: Radek Korba ? - Jan Matějka ?; po třetinách: 0:2, 1:0, 3:4;
45:00
44:59
Vyjádření trenéra Pardubic Vichr: Do zápasu jsme vstoupili dobře a vedli 2:0. Poté jsme pustili trochu Okříšky do hry, ale aspoň jsme museli bojovat do konce a neměli to zadarmo. Výborně zachytal Honza Matějka. Zdravíme juns a držíme palce na Chodově!
44:52
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Křinka bez asistence (4:6).
44:31
Timeout PSKC Okříšky-MoBu
44:31
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Martin Noháček, asistoval Tomáš Kuchyňa (4:5).
41:00
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matyáš Mík, asistoval Jan Stuchlík (3:5).
38:31
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Petr Pojer, asistoval Jiří Uher (3:4).
36:40
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Adam Ampapa bez asistence (2:4).
34:51
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matyáš Mík, asistoval Jan Piskač (1:4).
34:05
Vyloučen hráč Patrik Abaffy družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za nesportovní chování.
32:42
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Křinka, asistoval Jan Nezval (1:3).
30:00
30:00
29:36
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Martin Veselý, asistoval Tomáš Kuchyňa (1:2).
22:26
Vyloučen hráč Jakub Prášek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
14:27
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Stefano Petric bez asistence (0:2).
13:57
Vyloučen hráč Petr Pojer družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za bránění ve hře.
04:24
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Stefano Petric, asistoval Jan Stuchlík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Ondřej Pech.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Jan Matějka; hráči v poli: Ondřej Ryšavý, Stefano Petric, Jan Stuchlík, Matyáš Mík, Jan Piskač