2:4
3:4
- : -

Panthers Praha - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 6:10
11. Karel Petrák, 30. Jan Waldhauser, 30. Antonín Ježek, 31. Karel Petrák, 32. Jaroslav Petrák, 41. Josef Nový - 1. Michal Vojtíšek, 3. Martin Kadlec, 21. Martin Kadlec, 23. Štěpán Straka, 26. Matěj Pěnička, 29. Michal Vojtíšek, 31. Jan Malič, 41. Michal Vojtíšek, 43. Matěj Pěnička, 45. Martin Kadlec; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:4; využití: 2:2; diváků: 52; zásahy brankářů: Kristián Ulrych ? - Jakub Zavřel ?; po třetinách: 1:2, 2:4, 3:4;
45:00
44:59
Vyjádření vedoucího hostů (Michal Jedlička): "Pomalejší rozjezd, nakonec jsme to zvládli i přes velké množství individuálních chyb a hodně vyloučených. děkujeme soupeři za zápas. děkujeme divákům."
44:59
Vyjádření trenéra domácích (Miloslav Mattes):"Zápas byl herně vyrovnaný, ale rozhodla lepší efektivita soupeře v koncovce."
44:45
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Martin Kadlec, asistoval Jan Malič (6:10).
42:20
Timeout Panthers Praha
42:20
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Jan Malič (6:9).
40:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Josef Nový, asistoval Jakub Žiška (6:8).
40:32
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Filip Forman (5:8).
39:25
Vyloučen hráč David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
36:41
Vyloučen hráč Štěpán Straka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování hokejky.
31:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Jan Waldhauser (5:7).
31:23
Vyloučen hráč Filip Forman družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Jan Waldhauser (4:7).
30:21
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič bez asistence (3:7).
30:00
30:00
29:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Antonín Ježek, asistoval Karel Petrák (3:6).
29:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Michael Petráň (2:6).
28:22
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Matěj Pěnička (1:6).
28:03
Vyloučen hráč Jakub Žiška družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
25:57
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička bez asistence (1:5).
22:51
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Štěpán Straka, asistoval Filip Folauf (1:4).
20:51
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Martin Kadlec, asistoval Jan Nachtmann (1:3).
17:44
Vyloučen hráč Filip Folauf družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
10:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Zdeněk Prokůpek (1:2).
09:04
Vyloučen hráč Matěj Pěnička družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
02:51
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Martin Kadlec, asistoval Matěj Pěnička (0:2).
00:39
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Michal Vojtíšek, Filip Forman, Jan Malič, Matěj Pěnička, Martin Kadlec