1:5
1:3
- : -

Florbal Exelsior Havířov - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 2:10
30. Štěpán Graf, 37. Jan Brija - 4. Ondřej Murín, 10. Daniel Chatrný, 16. Lukáš Pobořil, 26. Filip Šubert, 28. Petr Vítovec, 29. Lukáš Pobořil, 30. Filip Šubert, 36. Richard Pum, 41. Richard Pum, 44. Petr Vítovec; rozhodčí: Vojtěch Cuberek - Filip Hampel; vyloučení: 1:6; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Starzyk ?, Erik Beza ? - Vít Lukáč ?; po třetinách: 0:2, 1:5, 1:3;
45:00
Komentář trenéra domácích pana Kozlíka: Děkujeme soupeři za ukázku toho, jak se hraje florbal. Také jim děkujeme za fair- play gesto s odvoláním trestu. Našim klukům přeji především kvalitní letní přípravu.
45:00
Komentář trenéra - Kučera M. - Děkuji soupeřům za zápas.
45:00
44:00
Vyloučen hráč Lukáš Pobořil družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
43:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Petr Vítovec bez asistence (2:10).
42:47
Vyloučen hráč Dalibor Baláš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hra na zemi.
40:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Richard Pum, asistoval Daniel Chatrný (2:9).
36:20
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Brija, asistoval Štěpán Graf (2:8).
35:14
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Erik Beza družstva Florbal Exelsior Havířov
30:00
30:00
29:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Šubert bez asistence (1:7).
29:45
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Štěpán Graf, asistoval Martin Šulc (1:6).
28:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Ondřej Murín (0:6).
27:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Petr Vítovec, asistoval Lukáš Pobořil (0:5).
25:39
Vyloučen hráč Petr Vítovec družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
25:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Šubert, asistoval Adam Mikoláš (0:4).
25:00
Vyloučen hráč Václav Baláž družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za vražení zády.
24:00
Timeout Florbal Exelsior Havířov
16:34
Vyloučen hráč Richard Pum družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
15:22
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Dalibor Baláš (0:3).
15:00
15:00
10:44
Vyloučen hráč Adam Mikoláš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za zdržování hry.
10:23
Vyloučen hráč Dalibor Baláš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za vražení zády.
09:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný bez asistence (0:2).
03:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Ondřej Murín, asistoval Lukáš Pobořil (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Cuberek a Filip Hampel.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Vít Lukáč; hráči v poli: Ondřej Murín, Petr Vítovec, Lukáš Pobořil, Dalibor Baláš, Filip Šubert