1:1
2:3
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal Exelsior Havířov 4:4
9. Jiří Hájek, 20. Šimon Hronek, 31. Jiří Hájek, 43. Jiří Hájek - 22. Martin Šulc, 35. Boleslav Moudrý, 40. Martin Kutáček, 42. Tomáš Bečka; rozhodčí: Martin Kotala - Tomáš Ryba; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Buršík ? - Jakub Starzyk ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 2:3;
45:00
Komentář trenéra hostů pana Tomáše Funioka: Asi náš nejlepší zápas chybělo nám ale střelecké štěstí..
45:00
43:39
Vyloučen hráč Martin Kutáček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za vražení zády.
42:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Hájek, asistoval Šimon Hronek (4:4).
41:33
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
41:33
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Bečka bez asistence (3:4).
39:45
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Kutáček, asistoval Martin Šulc (3:3).
34:00
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Boleslav Moudrý, asistoval Tomáš Prus (3:2).
30:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Hájek, asistoval Štěpán Musil (3:1).
30:00
30:00
21:32
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Martin Kutáček (2:1).
20:46
Vyloučen hráč Kryštof Krchňák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
19:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek bez asistence (2:0).
15:00
15:00
13:43
Vyloučen hráč Tobiáš Kopáček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
08:11
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Hájek, asistoval Patrik Hájek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kotala a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov:
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Buršík; hráči v poli: Jiří Hájek, Štěpán Musil, Šimon Hronek, Matěj Bednář, Ondřej Pavlík