3:1
5:1
- : -

1. AC eFlorbal Uherský Brod - FBŠ Hummel Hattrick Brno 8:3
22. Dennis Zlámal, 28. David Ležatka, 30. Martin Brauner, 36. Martin Brauner, 37. Jaroslav David, 38. Erik Kouřil, 40. David Ležatka, 44. David Ležatka - 2. Patrik Hájek, 26. Nikolas Zouhar, 45. Jiří Hájek; rozhodčí: Martin Kotala - Tomáš Ryba; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Buráň ? - Matěj Buršík ?; po třetinách: 0:1, 3:1, 5:1;
45:00
44:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Hájek, asistoval Šimon Hronek (8:3).
43:36
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil David Ležatka, asistoval Erik Kouřil (8:2).
42:43
Vyloučen hráč Martin Brauner družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
42:10
Vyloučen hráč David Tretina družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
41:29
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
39:24
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil David Ležatka, asistoval Martin Ležatka (7:2).
37:09
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Erik Kouřil, asistoval Marek Souček (6:2).
36:57
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Jaroslav David, asistoval Martin Ležatka (5:2).
35:54
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Martin Brauner, asistoval Martin Ležatka (4:2).
34:42
Vyloučen hráč Kryštof Krchňák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
29:56
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Martin Brauner, asistoval Ondřej Buráň (3:2).
27:06
25:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar, asistoval Kryštof Krchňák (1:2).
21:54
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Dennis Zlámal, asistoval Jaroslav David (1:1).
15:00
15:00
01:59
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Patrik Hájek, asistoval Jiří Hájek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kotala a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Buršík; hráči v poli: Jiří Hájek, Lukáš Suk, Šimon Hronek, Matěj Bednář, Ondřej Pavlík