2:1
1:5
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - PANTHERS OTROKOVICE 5:9
1. Robert Socha, 3. Robert Socha, 27. Tomáš Janek, 27. Tomáš Hrubý, 44. Jan David - 6. Jan Hrtús, 7. Adam Štourač, 8. Pavel Chmelář, 18. Ondřej Malý, 32. Ondřej Malý, 36. Dalimil Krčma, 36. Jan Hrtús, 37. Petr Kopecký, 40. Petr Kopecký; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Lukáš Mikušek ? - Filip Doležal ?; po třetinách: 2:3, 2:1, 1:5;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích: Děkujeme za zápas.
44:59
Komentář trenéra hostů:Děkujeme za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
43:18
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan David, asistoval Ondřej Holaň (5:9).
42:28
Vyloučen hráč Ondřej Malý družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
39:10
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kopecký, asistoval Josef Štourač (4:9).
37:12
Vyloučen hráč Tomáš Hrubý družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:37
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kopecký, asistoval Vít Ides (4:8).
35:53
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval Ondřej Kahoun (4:7).
35:35
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Dalimil Krčma, asistoval Ondřej Kahoun (4:6).
31:05
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ondřej Malý, asistoval Vít Ides (4:5).
30:00
30:00
26:30
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Vít Buzek (4:4).
26:23
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Jan David (3:4).
25:11
Velice napjatý zápas. Oba týmy se rvou o vítězství.
24:35
Vyloučen hráč Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:26
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ondřej Malý, asistoval Ondřej Kahoun (2:4).
15:00
15:00
07:50
Vyloučen hráč Petr Kopecký družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
07:41
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Chmelář, asistoval Ondřej Malý (2:3).
06:23
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Adam Štourač, asistoval Josef Štourač (2:2).
05:01
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús bez asistence (2:1).
02:14
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Robert Socha, asistoval Tomáš Janek (2:0).
00:31
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Filip Doležal; hráči v poli: Dalimil Krčma, Ondřej Malý, Pavel Chmelář, Vít Ides, Ondřej Kahoun
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Lukáš Mikušek; hráči v poli: Lukáš Michna, Tomáš Janek, Vít Buzek, Robert Socha, Ondřej Holaň