2:1
1:4
- : -

1. MVIL Ostrava - FBS Olomouc A 4:8
2. Matěj Sokol, 18. Vojtěch Rajnošek, 19. Matěj Sokol, 41. Matěj Sokol - 11. Jakub Mynář, 13. Martin Nehyba, 14. Jakub Mynář, 29. Tomáš Štrbák, 33. Jakub Mynář, 37. Dušan Soušek, 44. Tomáš Jelínek, 45. František Kužel; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 4:5; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Hloušek ? - Michael Hruška ?; po třetinách: 1:3, 2:1, 1:4;
45:00
44:59
Komentář trenéra hostů: Děkujeme za utkání, a mnoho štěstí v letní přípravě
44:59
děkujeme za utkání, komentář trenéra domácích
44:08
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil František Kužel, asistoval Antonín Mikulík (4:8).
43:38
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Jakub Mynář (4:7).
43:33
Timeout FBS Olomouc A
40:29
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol, asistoval David Štirba (4:6).
39:05
Vyloučen hráč Tomáš Jelínek družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za sekání.
36:33
Vyloučen hráč Jakub Mynář družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:20
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Dušan Soušek, asistoval Martin Nehyba (3:6).
32:55
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jakub Mynář, asistoval Tomáš Jelínek (3:5).
32:06
Vyloučen hráč David Štirba družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za zdržování hry.
31:33
Vyloučen hráč Rostislav Pavlíček družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:06
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Štrbák, asistoval David Kotek (3:4).
27:32
Vyloučen hráč Jan Kafna družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
27:00
Vyloučen hráč Rostislav Pavlíček družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:00
Vyloučen hráč Tomáš Štrbák družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za blokování hokejky.
22:51
Vyloučen hráč Nikolas Kuruc družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
18:11
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol, asistoval Matyáš Vašňovský (3:3).
17:25
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Vojtěch Rajnošek, asistoval Richard Holbera (2:3).
15:00
15:00
13:36
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jakub Mynář bez asistence (1:3).
12:38
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Martin Nehyba, asistoval Tomáš Štrbák (1:2).
10:07
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jakub Mynář, asistoval František Kužel (1:1).
04:23
Vyloučen hráč Jakub Hloušek družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
01:44
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol, asistoval Jan Kafna (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc A:
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava: brankář: Jakub Mikunda; hráči v poli: Jan Hinčica, Daniel Král, Matěj Sokol, Tomáš Tománek, Jakub Hloušek