2:1
3:1
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - FBS Olomouc A 7:4
6. Tomáš Janek, 15. Vít Buzek, 18. Vít Buzek, 22. Vít Buzek, 36. Jan David, 40. Lukáš Michna, 41. Tomáš Janek - 2. Dušan Soušek, 14. Jindřich Bernard, 29. Jakub Mynář, 37. Tomáš Jelínek; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Grill ? - Adam Derich ?; po třetinách: 2:2, 2:1, 3:1;
45:00
43:27
Vyloučen hráč Rostislav Pavlíček družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za sekání.
40:48
Vyloučen hráč Adam Burýšek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
40:11
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Robert Socha (7:4).
39:12
Timeout FBS Olomouc A
39:12
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Michna, asistoval Robert Socha (6:4).
36:02
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval František Kužel (5:4).
35:26
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan David, asistoval Lukáš Michna (5:3).
33:32
Vyloučen hráč Tomáš Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
28:12
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jakub Mynář, asistoval Rostislav Pavlíček (4:3).
21:40
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vít Buzek, asistoval Robert Socha (4:2).
17:44
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vít Buzek, asistoval Tomáš Janek (3:2).
15:00
15:00
14:25
13:33
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jindřich Bernard bez asistence (1:2).
05:19
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Vít Buzek (1:1).
02:39
Vyloučen hráč Jakub Mynář družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za nesportovní chování.
01:26
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Dušan Soušek, asistoval Martin Nehyba (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc A:
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Filip Grill; hráči v poli: Robert Socha, Ondřej Holaň, Lukáš Michna, Tomáš Janek, Vít Buzek