2:2
0:4
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FbC Hradec Králové A 3:8
15. Adam Severin, 18. Lukáš Tinavský, 25. Lukáš Tinavský - 4. Max Kuštan, 9. Radek Zezulka, 26. Lukáš Ranný, 29. Mikuláš Ryba, 36. Michal Rolín, 38. Michal Martinek, 41. Vojtěch Nosek, 43. Martin Krejčí; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Filip Ryant; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Martin Hanousek 26 - Filip Školník 32; po třetinách: 1:2, 2:2, 0:4;
45:00
Komentář trenéra ČB: Děkujeme soupeři za zápas, hrál výborně a zvítězil zaslouženě. My ale dvě třetiny fantastický výkon. Ve třetí nás zlomily obdržené branky v rychlém sledu. Jsem na kluky strašně hrdý, od začátku sezony ohromný posun. Díky, borci.
45:00
Komentář trenéra HK Tomáše Pokorného: Až ve třetí třetině se nám podařilo zlomit houževnatého soupeře. Ve třetí části jsme však ukázali svoji kvalitu a zaslouženě vyhráli. Soupeři děkuji za zápas. Za sezonu udělal velký pokrok.
45:00
42:13
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Martin Krejčí, asistoval Radek Zezulka (3:8).
40:19
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Vojtěch Nosek bez asistence (3:7).
37:12
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
37:12
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Michal Martinek, asistoval Radek Zezulka (3:6).
35:50
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Michal Rolín, asistoval David Krása (3:5).
30:00
30:00
28:18
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Mikuláš Ryba, asistoval Filip Čáp (3:4).
28:18
Parádní gól Mikiho Ryby - zády k bráně backendem mezi nohama. Florbalové srdíčko zaplesalo!
25:19
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Lukáš Ranný, asistoval Mikuláš Ryba (3:3).
24:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval Jakub Beneš (3:2).
24:00
Vyloučen hráč Ondřej Kolda družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval David Camrda (2:2).
15:00
15:00
14:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Adam Severin bez asistence (1:2).
08:32
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Radek Zezulka, asistoval Michal Martinek (0:2).
08:32
Rychlý break zakončuje navrátilec z trestné lavice Radek Zezulka
07:24
Hradec v plném počtu
05:24
Vyloučen hráč Radek Zezulka družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:11
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Max Kuštan, asistoval Lukáš Ranný (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové A: brankář: Filip Školník; hráči v poli: Max Kuštan, Vojtěch Nosek, Martin Krejčí, Radek Zezulka, Michal Martinek
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Martin Hanousek; hráči v poli: Lukáš Tinavský, Jakub Beneš, Šimon Kaluža, Jan Poncar, David Camrda
00:00
Vítáme Vás u posledního kola základní části 1. ligy doorstenců. Dnes se rozhodne o tom, které čtyři týmy postoupí do předkola MČR