1:3
1:5
- : -

1. MVIL Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:14
20. Matěj Sokol, 31. Jakub Hloušek - 2. Vojtěch Šimík, 5. Jáchym Kuběna, 6. Adam Zubek, 8. Adam Zubek, 9. Jiří Toman, 10. Adam Zubek, 16. Martin Gattnar, 24. Martin Gattnar, 27. Martin Gattnar, 34. Martin Gattnar, 37. Martin Gattnar, 41. Adam Palčinský, 44. Adam Palčinský, 45. Matyáš Skupien; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 5:2 + Matyáš Gryz 5; využití: 1:4; diváků: 8; zásahy brankářů: Jakub Mikunda ?, David Hloušek ? - Michael Chalupecký ?, Matyáš Dušan Bazala ?; po třetinách: 0:6, 1:3, 1:5;
45:00
44:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matyáš Skupien, asistoval Jiří Toman (2:14).
43:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Adam Zubek (2:13).
42:23
Vyloučen hráč Jakub Hloušek družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za vražení zády.
40:51
39:44
Vyloučen hráč Jan Kafna družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za špatné střídání.
36:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Palčinský (2:11).
35:07
Vyloučen hráč Jakub Seibert družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení.
35:07
Vyloučen hráč Matěj Sokol družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
33:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Zubek (2:10).
30:35
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jakub Hloušek bez asistence (2:9).
30:00
30:00
27:47
Střídání brankáře. Nový brankář Matyáš Dušan Bazala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
27:47
Vyloučen hráč Matyáš Gryz družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 5 minut za hrubost.
26:06
25:30
Vyloučen hráč Nikolas Kuruc družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
23:09
19:24
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol, asistoval Jan Hinčica (1:7).
15:26
15:00
15:00
09:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Martin Gattnar (0:6).
08:47
Timeout 1. MVIL Ostrava
08:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Toman, asistoval Matyáš Skupien (0:5).
08:47
Střídání brankáře. Nový brankář David Hloušek družstva 1. MVIL Ostrava
08:40
Vyloučen hráč Jakub Galia družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
07:05
05:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Jakub Seibert (0:3).
05:20
Vyloučen hráč Nikolas Kuruc družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
04:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jáchym Kuběna bez asistence (0:2).
01:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Šimík, asistoval Ondřej Svoboda (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Michael Chalupecký; hráči v poli: Jakub Galia, Matyáš Gryz, Martin Gattnar, Adam Palčinský, Adam Zubek
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava: brankář: Jakub Mikunda; hráči v poli: Jan Hinčica, Jakub Hloušek, Tomáš Tománek, Matěj Sokol, Daniel Král