3:1
1:1
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - FBC Mohelnice 4:4
17. Daniel Žabenský, 18. Jakub Kostelník, 21. Jakub Strakoš, 41. Jakub Kostelník - 2. Filip Sedmera, 9. Adam Navrátil, 25. Filip Sedmera, 31. Filip Heller; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Jan Bartoň 18 - Jakub Haltmar 35; po třetinách: 0:2, 3:1, 1:1;
45:00
44:04
Timeout FBC Mohelnice
41:10
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
41:10
Vyloučen hráč Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
41:10
Vyloučen hráč Jan Goršanov družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
40:19
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Vojtěch Žáček (4:4).
30:40
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Heller, asistoval Adam Špička (3:4).
30:00
30:00
28:40
Vyloučen hráč Tomáš Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
24:07
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Sedmera, asistoval Filip Heller (3:3).
23:16
Vyloučen hráč Daniel Žabenský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
22:05
Vyloučen hráč Jiří Menzel družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
20:38
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Strakoš, asistoval Jakub Kostelník (3:2).
17:28
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Vít Buzek (2:2).
16:30
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Žabenský, asistoval Jakub Strakoš (1:2).
15:00
15:00
08:55
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Adam Navrátil, asistoval Adam Špička (0:2).
04:38
Vyloučen hráč Filip Sedmera družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
01:25
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Sedmera, asistoval Adam Heidenreich (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Michal Nehera.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Jan Hampl; hráči v poli: Adam Navrátil, Filip Sedmera, Matěj Bizek, Adam Špička, Karel Brulík
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Bartoň; hráči v poli: Jakub Kostelník, Vojtěch Žáček, Tomáš Janek, Vít Buzek, Jiří Trčka