2:1
3:2
- : -

BLACK ANGELS D DASTA - FBC VŠTJ Ekonom Praha 7:4
7. Jakub Král, 8. Erik Fišer, 19. Michael Chochol, 22. Tomáš Ngo, 25. Martin Jiřinec, 32. Pavel Bartoš, 35. Ondřej Falber - 8. Radim Fildán, 19. Dan Tržil, 25. Matyáš Troup, 29. Michal Kabele; rozhodčí: Ondřej Budek - Václav Lauda; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Josef Čáslava ? - Jan Draslar ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 3:2;
34:35
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Ondřej Falber, asistoval Pavel Bartoš (7:4).
32:36
Vyloučen hráč Martin Beneš družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha na 2 minuty za hrubost.
31:41
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Pavel Bartoš bez asistence (6:4).
28:37
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Michal Kabele, asistoval Jan Daněček (5:4).
24:52
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Martin Jiřinec, asistoval Pavel Bartoš (5:3).
24:18
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Matyáš Troup, asistoval Martin Brodík (4:3).
24:00
24:00
21:45
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Tomáš Ngo, asistoval Jakub Fišer (4:2).
18:26
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Michael Chochol, asistoval Pavel Bartoš (3:2).
18:07
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Dan Tržil, asistoval Tomáš Špinka (2:2).
12:00
12:00
07:41
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Radim Fildán, asistoval Matyáš Troup (2:1).
07:02
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Erik Fišer, asistoval Michael Chochol (2:0).
06:41
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Jakub Král, asistoval Jakub Fišer (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Budek a Václav Lauda.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC VŠTJ Ekonom Praha:
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS D DASTA: brankář: Josef Čáslava; hráči v poli: Ondřej Falber, Tomáš Ngo, Lukáš Kohout, Jakub Král, Jakub Fišer