2:1
2:5
- : -

FBC Draci Říčany - BLACK ANGELS D DASTA 7:10
5. Jan Verner, 8. Jan Verner, 11. Matyáš Pros, 20. Jan Brejcha, 21. Jan Verner, 27. Matyáš Pros, 31. Lukáš Recht - 2. Martin Jiřinec, 5. Jakub Král, 5. Ondřej Falber, 6. Pavel Bartoš, 17. Ondřej Falber, 28. Tomáš Ngo, 29. Jakub Fišer, 29. Michael Chochol, 30. Jakub Fišer, 36. Erik Fišer; rozhodčí: Ondřej Budek - Václav Lauda; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matouš Paszyc ? - Josef Čáslava ?; po třetinách: 3:4, 2:1, 2:5;
35:36
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Erik Fišer, asistoval Michael Chochol (7:10).
33:48
Timeout FBC Draci Říčany
30:58
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Lukáš Recht, asistoval Matyáš Pros (7:9).
29:13
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Jakub Fišer, asistoval Pavel Bartoš (6:9).
28:25
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Michael Chochol, asistoval Erik Fišer (6:8).
28:04
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Jakub Fišer, asistoval Jakub Král (6:7).
27:36
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Tomáš Ngo, asistoval Michael Chochol (6:6).
26:32
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Matyáš Pros, asistoval Tomáš Tichý (6:5).
24:00
24:00
23:27
Vyloučen hráč Jaroslav Seiml družstva BLACK ANGELS D DASTA na 2 minuty za bránění ve hře.
20:27
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Jan Verner bez asistence (5:5).
19:02
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Jan Brejcha, asistoval Lukáš Recht (4:5).
17:00
Vyloučen hráč Jakub Fišer družstva BLACK ANGELS D DASTA na 2 minuty za sekání.
16:39
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Ondřej Falber, asistoval Tomáš Ngo (3:5).
14:19
Vyloučen hráč Jan Verner družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
10:19
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Matyáš Pros, asistoval Jan Brejcha (3:4).
07:29
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Jan Verner, asistoval Ondřej Mikulíček (2:4).
05:30
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Pavel Bartoš bez asistence (1:4).
04:44
04:37
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Ondřej Falber, asistoval Lukáš Kohout (0:3).
04:28
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Jakub Král, asistoval Jakub Fišer (0:2).
01:00
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Martin Jiřinec, asistoval Erik Fišer (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Budek a Václav Lauda.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS D DASTA: brankář: Josef Čáslava; hráči v poli: Ondřej Falber, Tomáš Ngo, Jakub Fišer, Lukáš Kohout, Jakub Král