0:1
3:1
- : -

Orka Čelákovice B - FbC Red Dragons Hořovice 4:3
7. Martin Mikšovský, 36. Václav Kramel, 44. Tomáš Sadil, 45. Václav Kramel - 1. Dušan Valo, 17. Dušan Valo, 45. Jakub Gregor; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jakub Štěpánek; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin ? - Matěj Pužman ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 3:1;
44:55
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jakub Gregor, asistoval Vojtěch Plecitý (4:3).
44:48
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Václav Kramel, asistoval David Novotný (4:2).
43:38
Timeout FbC Red Dragons Hořovice
43:38
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Tomáš Sadil, asistoval David Novotný (3:2).
43:27
Vyloučen hráč Dušan Valo družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
35:51
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Václav Kramel, asistoval Martin Mikšovský (2:2).
34:58
Vyloučen hráč Lukáš Fišer družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
26:17
Vyloučen hráč Matěj Čech družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za sekání.
20:07
Vyloučen hráč Jan Sedlák družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za sekání.
19:41
Vyloučen hráč Lukáš Fišer družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
16:47
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Dušan Valo, asistoval Vítek Plešmíd (1:2).
15:00
15:00
06:56
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Martin Mikšovský, asistoval Václav Kramel (1:1).
01:57
Vyloučen hráč Vladislav Šust družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
00:35
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jakub Štěpánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Ondřej Schmidt; hráči v poli: Dušan Valo, Ondřej Rácz, Jiří Lizec, Lukáš Fišer, Vítek Plešmíd