0:5
3:2
- : -

Tatran Střešovice B - Orka Čelákovice B 4:9
14. Jan Koldušek, 36. Jáchym Kareis, 38. Jáchym Kareis, 42. Jan Pádr - 2. Tomáš Sadil, 10. Stanislav Urban, 19. Václav Kramel, 24. Martin Mikšovský, 26. Tomáš Sadil, 28. David Novotný, 30. Michal Schwan, 39. Václav Kramel, 40. Michal Schwan; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 4 + Antonín Keprta 5:1; využití: 0:5; diváků: 20; zásahy brankářů: Hugo Kalina ? - Petr Freiman ?; po třetinách: 1:2, 0:5, 3:2;
45:00
42:39
Kalina teď tahá jeden krásný zákrok za druhým
41:11
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jan Pádr, asistoval Vojtěch Novotný (4:9).
39:41
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Michal Schwan, asistoval Tomáš Sadil (3:9).
39:00
Kareis si obehrál 3 hráče, ale ten ho fauloval
38:21
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice B neproměnil Jan Koldušek.
38:15
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Václav Kramel bez asistence (3:8).
37:15
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jáchym Kareis, asistoval Jan Pádr (3:7).
35:52
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jáchym Kareis, asistoval Josef Pulkrab (2:7).
35:52
Pulkrab s Kareisem krásně vyřešili akci 2 na 1 a není divu že skončila golem
35:45
Vyloučen hráč Tomáš Vahalík družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za špatné střídání.
34:53
Vyloučen hráč David Novotný družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za sekání.
32:30
Tatran se ve 3. třetině probouzí a začíná dělat Čelákovicím problémy
30:00
30:00
29:54
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Michal Schwan, asistoval Václav Kramel (1:7).
28:32
Vyloučen hráč Jáchym Kareis družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za vražení zády.
27:26
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil David Novotný, asistoval Martin Mikšovský (1:6).
25:24
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Tomáš Sadil, asistoval Matěj Čech (1:5).
23:31
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Martin Mikšovský, asistoval Stanislav Urban (1:4).
23:20
Vyloučen hráč Antonín Keprta družstva Tatran Střešovice B na 5 minut za hrubost.
18:50
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Václav Kramel, asistoval Martin Mikšovský (1:3).
16:00
Vedoucí týmu pan Javůrek napomíná své hráče k větší aktivitě
15:00
15:00
13:10
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jan Koldušek, asistoval Michal Pelichovský (1:2).
13:10
Koldušek 1. střelu na branku proměňuje neskutečně i hl. pořadatel Petr Introvič uznal že se tato střela povedla
09:37
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Stanislav Urban, asistoval Tomáš Sadil (0:2).
08:57
Vyloučen hráč Antonín Keprta družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
08:00
Kareis v kombinaci s Pádrem, ale akce skončila vysoko nad soupeřovou brankou
04:30
Pulkrab hasí situaci před brankou
02:54
01:13
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Tomáš Sadil, asistoval Jakub Kvasnička (0:1).