0:4
2:0
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Pacovští Honzíci B 3:6
2. Jakub Mareš, 31. Vojtěch Jonák, 37. Adam Čapek - 2. Martin Nesvačil, 14. Martin Nesvačil, 18. Jiří Růžička, 19. Lukáš Plzák, 24. Martin Nesvačil, 24. Lukáš Plzák; rozhodčí: Josef Pařízek - Libor Štěcha; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Tomáš Hlava ? - Adam Kršek ?; po třetinách: 1:2, 0:4, 2:0;
45:00
36:05
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Čapek bez asistence (3:6).
31:19
Vyloučen hráč Martin Nesvačil družstva Pacovští Honzíci B na 2 minuty za blokování hokejky.
30:33
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vojtěch Jonák, asistoval Jakub Mareš (2:6).
30:00
30:00
23:32
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
23:32
Branku družstva Pacovští Honzíci B vstřelil Lukáš Plzák, asistoval Filip Tomovič (1:6).
23:25
Branku družstva Pacovští Honzíci B vstřelil Martin Nesvačil, asistoval Jiří Růžička (1:5).
18:27
Branku družstva Pacovští Honzíci B vstřelil Lukáš Plzák bez asistence (1:4).
17:05
Branku družstva Pacovští Honzíci B vstřelil Jiří Růžička, asistoval Martin Nesvačil (1:3).
15:00
15:00
13:06
11:48
Trestné střílení družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons neproměnil Vojtěch Jonák.
01:51
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Mareš, asistoval Vojtěch Jonák (1:1).
01:19
Branku družstva Pacovští Honzíci B vstřelil Martin Nesvačil bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Pařízek a Libor Štěcha.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci B:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Jaroslav Štolc, Zdeněk Kadlec, Vladimír Laňka, Vojtěch Jonák, Tomáš Kamp