3:1
4:2
- : -

DDM Dynamo Teplice - Florbal Teplice B 9:4
3. Ondřej Hrubý, 8. Jiří Czerwenka, 16. Jiří Günther, 17. Petr Šnejdar, 21. Pavel Zeman, 34. Jiří Günther, 35. Jan Doležal, 45. Pavel Zeman, 45. Petr Šnejdar - 7. Martin Severa, 29. Lukáš Tittel, 37. Stanislav Kvasňa, 42. Dan Becher; rozhodčí: Josef Kubát - Robert Kusek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Ladislav Pavlištík 31 - Lukáš Topš 19; po třetinách: 2:1, 3:1, 4:2;
45:00
44:37
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šnejdar, asistoval Marek Šnobr (9:4).
44:31
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Pavel Zeman, asistoval Jiří Czerwenka (8:4).
41:42
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Dan Becher, asistoval Stanislav Kvasňa (7:4).
37:14
Vyloučen hráč Petr Šnejdar družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
36:06
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Stanislav Kvasňa, asistoval Tomáš Langer (7:3).
34:26
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jan Doležal bez asistence (7:2).
33:55
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Günther, asistoval Jiří Czerwenka (6:2).
30:00
30:00
28:01
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Lukáš Tittel, asistoval Michal Novotný (5:2).
24:18
Vyloučen hráč Lukáš Tittel družstva Florbal Teplice B na 2 minuty za sekání.
20:42
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Pavel Zeman z trestného střílení (5:1).
16:16
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šnejdar, asistoval Jan Doležal (4:1).
15:59
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Günther, asistoval Pavel Zeman (3:1).
15:00
15:00
07:37
Vyloučen hráč Vojtěch Strejcovský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
07:10
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Czerwenka, asistoval Jan Čermák (2:1).
06:19
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Martin Severa, asistoval Milan Gerhard (1:1).
02:35
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Ondřej Hrubý, asistoval Petr Šnejdar (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice B:
00:00
Line-up domácích DDM Dynamo Teplice: brankář: Ladislav Pavlištík; hráči v poli: Jan Čermák, Lukáš Kešner, Jiří Günther, Jiří Czerwenka, Pavel Zeman