0:1
1:0
- : -

Orel Přelouč - FbC Titáni USK Pardubice 2:1
11. Ladislav Jezdinský, 35. Radim Křinka - 28. Tomáš Pavel; rozhodčí: Marek Čížek - Jitka Romančáková; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Tomáš Udatný 20 - Adam Pacinda 14; po třetinách: 1:0, 0:1, 1:0;
45:00
44:59
Taktickou a zkušenou hrou domácí ubránili vítězství.
37:40
Titáni v tlaku, ale zatím s neplodnou koncovkou.
34:32
Domácí kapitán Křinka trestným střílením alá Chodov nádherně proměnil výhodu po faulu na Jezdinského v superšanci po příhře Pozlera přes celé hřiště.
34:31
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radim Křinka z trestného střílení (2:1).
32:50
Hostující Krajčír projel přes půlku hřiště, ale proti němu stál zase Udatný a po odrazu ani přihrávka před už prázdnou bránu nenašla adresáta.
30:00
30:00
Střely na bránu ve 2. třetině 5:11 v neprospěch domácích - hosté ve 2. půli druhé třetiny zvýšili pohyb a nabídku a dostávají se tak více do koncovky.
30:00
28:50
Po nešťastném odkopu Bulise přímo na hůl soupeře se hostující Truhlář nedokázal prosadit proti výborně a s jistotou chytajícímu Udatnému.
27:38
Bohužel toho využívají hosté a z brejku střelou pod víko nad rameno Udatného vyrovnávají.
27:37
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Tomáš Pavel, asistoval Radek Cinko (1:1).
26:15
Hra se nyní díky zvýšenému pohybu obou týmů rozhýbala.
24:20
Díky chybám Orlů v rozehrávce se teď jinak zatím bezzubí Titáni dostali ke 2 šancím, ale jejich střely dokázal Udatný lapit,
22:30
Po odraženém míči a obtočení branky výborně zasahuje v domácí bráně Udatný,
20:00
První lajna domácích zamkla hosty před jejich bránou, ale všechny nabídky před branku zůstaly nevyužity.
18:00
Domácím se nepodařilo využít přesilovku za hru rukou.
16:40
První lajna Orla zamkla Titáni v jejich obraně, ale nabídky před branku zůstaly všechny nevyužity.
15:57
Vyloučen hráč René Mrkva družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za hra rukou.
15:00
15:00
Střely v 1. třetině 6:4 pro domácí Orel, jinak je hra vyrovnaná.
15:00
10:42
Domácí Jezdinský se nenechal otrávit dotírajícím obráncem a přes 2 ataky na svoji hůl vystřelil nad nohu gólmana ke vzdálenější tyči - a gól.
10:41
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Ladislav Jezdinský, asistoval Michal Bulis (1:0).
05:09
Po rychlé příhře Pozlera domácí kapitán Křinka přestřeluje z výborné pozice branku a vzápětí z rychle vybojovaného míčku Jezdinský z dorážky míjí branku.