1:0
2:1
- : -

Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí - FBC SION DDM Nová Generace -muži 3:2
17. Jan Černý, 32. Miloš Hájek, 42. Zdeněk Batěk - 14. David Roflík, 45. Oldřich Vaňkát; rozhodčí: Marek Čížek - Daniel Jireček; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jakub Racek 7 - Vojtěch Kuča 18; po třetinách: 0:1, 1:0, 2:1;
45:00
44:11
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Oldřich Vaňkát, asistoval Aleš Klemš (3:2).
44:07
Vyloučen hráč David Roflík družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za hrubost.
44:07
Vyloučen hráč Tomáš Havlík družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za hrubost.
42:30
A Sion už odvolal gólmana a hrají v 6 v poli.
42:17
Timeout FBC SION DDM Nová Generace -muži
42:17
Hosté přecházejí na osobku a potřebují si to ujasnit - time-out.
41:03
A na potřetí Ubals využili přesilovku a zvyšují na 3:1.
41:02
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Zdeněk Batěk, asistoval Jiří Kramer (3:1).
40:27
Vyloučen hráč Jakub Smetana družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za sekání.
31:47
A jak první gól Ubals dostali, tak druhý dali. Zlomí tak bojovné hosty ze Sionu?
31:46
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Miloš Hájek, asistoval Jan Poláček (2:1).
30:00
30:00
Střely na bránu ve 2. třetině 5:3 pro Vrchlabí. Sion bojovností hru vyrovnal a výsledek je tak na vážkách - rozhodne 3. třetina.
30:00
28:00
Oba týmy si zahrály přesilovku, ale nedokázaly ji využít. Hra tím ale oživla a šance jsou překvapivě na obou stranách - ovšem zatím bez efektu.
26:03
Vyloučen hráč Tomáš Sedláček družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za bránění ve hře.
22:38
Vyloučen hráč Marek Stuchlík družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za hra na zemi.
16:29
A už to neplatí - tlak pokračoval i po přesilovce a Černý nakonec propálil hradbu sionských těl.
16:28
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Jan Černý, asistoval Michal Zaplatílek (1:1).
16:20
Vrchlabí je dnes nějaké zatím zabržděné, nevyužilo ani přesilovku...
15:00
15:00
Střely na bránu 9:1 v 1. třetině pro Vrchlabí. Sion ale bojovností drží favorizované Vrchlabí zatím na distanc od svojí brány. Takže zápas zatím bez vyložených šancí.
15:00
14:19
13:56
Dosavadní velká bojovnost předposledního Sionu přinesla ovoce - z první střely na bránu gól - no, spíš dorážky poskakujícího míčku kolem brankoviště.
13:55
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil David Roflík bez asistence (0:1).