4:2
2:5
- : -

FbC Titáni USK Pardubice - FBK Piráti Sokol Chrudim 9:10
4. Jan Brett, 13. Roman Truhlář, 13. Mário Krajčír, 16. Mário Krajčír, 23. Tomáš Pavel, 24. Radek Cinko, 28. Mário Krajčír, 43. Jakub Berka, 45. René Mrkva - 3. Jakub Kofroň, 11. Jakub Kofroň, 14. Václav Svratecký, 25. Lukáš Pavuk, 27. Jakub Kofroň, 32. Petr Kučera, 33. Daniel Brtnický, 33. David Brtnický, 38. Jakub Kofroň, 42. Pavel Holan; rozhodčí: Daniel Jireček - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Adam Pacinda 20 - Martin Zitko 1, Luboš Vojáček 1, Martin Zitko -2, Luboš Vojáček 3; po třetinách: 3:3, 4:2, 2:5;
45:00
44:59
A nakonec jedna střela Titánů nad - byly to ale nervy! Hezký zápas.
44:47
A břevno zachránilo Titány.
44:20
CR míjí prázdnou bránu...
44:10
Jsou to nervy - přeci jenom snížení na rozdíl 1 gólu a time pro Chrudim...
44:09
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
44:09
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil René Mrkva, asistoval Roman Truhlář (9:10).
43:40
Titáni v 6. Ale gólman Chrudimi drží.
43:16
A pěkný zápas vrcholí... Přesilovka pro dotahující Titány.
43:15
Timeout FbC Titáni USK Pardubice
43:15
Vyloučen hráč Jan Buhr družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
42:10
Titáni se ještě pokouší vrátit do zápasu.
42:09
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Jakub Berka bez asistence (8:10).
41:38
I přes protesty Titánů platí doslova do branky dotlačený gól Chrudimi.
41:37
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Pavel Holan, asistoval David Brtnický (7:10).
40:00
Titáni se hodně snaží, ale Chrudim zlepšila ve 3. třetině i obranu, takže nic. A když už, tak to letí vedle.
37:22
Kofroň je dnes ve velkém laufu - parádní průnik přes 2 hráče a střela pod víko znamená už jeho čtvrtou branku.
37:21
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň bez asistence (7:9).
36:40
A šup na druhé straně - Jelínek nastřeluje po brejku břevno.
35:50
Titáni zapnuli na vyšší obrátky a Chrudimi se z toho občas doslova točí hlava kolem dokola, ale zatím bez gólu.
32:42
Chrudim z rychlého protiútoku dokonce otáčí skóre - bude to tu ještě napínavé...
32:41
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil David Brtnický, asistoval Václav Svratecký (7:8).
32:12
A bratrská spolupráce v obraně končí střelou z půlky, která si od tyčky našla cestu do brány.
32:11
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Brtnický, asistoval David Brtnický (7:7).
31:12
A Chrudim přesilovku nakonec využívá - veterán Kučera z první propálil všechno před sebou.
31:11
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Daniel Bořetický (7:6).
30:00
30:00
Střely na branku ve 2. třetině 7:12 - Chrudim je sice aktivnější ve střelbě, ale Titáni jsou produktivnější i díky některým chybám Chrudimi při bránění jejich rychlých brejků.
30:00
29:37
Vyloučen hráč Radek Cinko družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:27
Chrudimi nepomohlo při trestném střílení Titánů ani blesková výměna gólmanů - Krajčír suverénně proměnil střelou pod víko.
27:26
Střídání brankáře. Nový brankář Luboš Vojáček družstva FBK Piráti Sokol Chrudim
27:25
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Mário Krajčír z trestného střílení (7:5).
27:25
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Zitko družstva FBK Piráti Sokol Chrudim
27:00
Výborný Bořetický z Chrudimi má už 4 asistenci, střílenou přihrávkou vedle pravé tyčky vybídl Kofroně k parádní teči a ten nezaváhal.
26:56
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Daniel Bořetický (6:5).
24:30
A opět nám to tam padá - teď i do branky Titánů - pěkná střela Pavuka pod víko zprava.
24:29
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Pavuk, asistoval Jakub Kofroň (6:4).
23:10
A v brance Chrudimi je další - průnik Cinka přes půlku hřiště byl parádní.
23:09
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Radek Cinko bez asistence (6:3).
22:35
A obrana Chrudimi si občas vybere slabší chvilku a šup - je tam zase. Pavel se otočil kolem nedůrazného obránce a zasunul pod gólmanem do brány.
22:34
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Tomáš Pavel, asistoval Roman Truhlář (5:3).
22:00
Góly sice přestaly padat, ale hraje se nahoru dolů, střílí se a gólmani dělají co můžou - konečně pěkný florbal.
15:58
A střelecké hody pokračují i v 2. třetině: hezká kombinace Titánů a gól do prázdné branky.
15:57
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Mário Krajčír, asistoval Radek Cinko (4:3).
15:00
15:00
Střely v 1. třetině na branku 4:11 - opticky je ale hra celkem vyrovnaná, jen Chrudim dokáže svoji kombinaci také zakončit střelou.
15:00
14:59
A to ještě titánský Krajčír v jasné pozici nedokázal zpracovat míček a zasunout ho do prázdné brány!
13:31
Pěkně nám to tu konečně padá - je vyrovnáno 3:3.
13:30
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Václav Svratecký, asistoval Daniel Bořetický (3:3).
12:36
čtvrtá střela na bránu - třetí gól. Titáni se dostávají do vedení a Chrudim střídá brankáře.
12:35
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Mário Krajčír, asistoval Jakub Berka (3:2).
12:35
12:16
Ani Titáni se nenechali zahanbit a po dalším hezkém průniku a nezištné přihrávce Truhlář dloubáčkem alá Panenka vyrovnává.
12:15
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Roman Truhlář, asistoval Tomáš Pavel (2:2).
10:47
Po krásném průniku středem hřiště z vlastní obrany Bořetického a jeho nezištné přihrávce dává Kofroň svůj druhý gól.
10:46
03:25
Titáni ale odpověděli rychle: pěknou střelou tahem pod víko z mezikruží.
03:24
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Jan Brett, asistoval Roman Truhlář (1:1).