0:2
1:3
- : -

FBC SION DDM Nová Generace -muži - Orel Přelouč  2:7
15. Jakub Vít, 43. Leoš Valenta - 4. Jan Pozler, 6. Michal Pleskot, 21. Radim Křinka, 27. Ladislav Jezdinský, 31. Radim Křinka, 40. Ladislav Jezdinský, 45. Ladislav Jezdinský; rozhodčí: Marek Čížek - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 11 - Vladimír Tyller 12; po třetinách: 1:2, 0:2, 1:3;
45:00
44:59
Parádní výkon v zápase odehraném v 8 v poli, Skvělých 6 bodů dnes pro domácí Orel!
44:24
A Jezdinský se odvděčil za své vyloučení dalším gólem v síti soupeře z Hradce :-)
44:23
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Ladislav Jezdinský, asistoval Pavel Kurka (2:7).
43:57
Konec se snad zklidní, když hosté ze Sionu jdou do 4...
43:39
Vyloučen hráč David Roflík družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:56
A hosté ze Sionu se dočkali alespoň v přesilovce.
42:51
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Leoš Valenta, asistoval Michael Kořínek (2:6).
41:34
Vyloučen hráč Ladislav Jezdinský družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nesportovní chování.
39:10
A další lahůdková kombinace Jezdinský-Pozler-Jezdinský a je tam!
39:09
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Ladislav Jezdinský, asistoval Jan Pozler (1:6).
37:02
A v ojedinělém akci Sionu odražený míček chytá výborným zákrokem Tyller - skvělá reakce!
34:20
A Pepa Samek se vrací se zalepeným obočím do hry - Orel zase v 8.
33:20
Pozler s R. Křinkou míchali Sion za jejich brankou snad celou minutu - domácí diváci aplaudují.
30:18
A začátek třetí třetiny přesně podle gusta domácích diváků. Příhra Pozlera a perfektně umístěná střela Radima Křinky k tyči.
30:17
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radim Křinka, asistoval Jan Pozler (1:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. třetině 2:8 pro Orel. I z toho je vidět jak zodpovědně takticky domácí hrají, teď už dokonce v 7 v poli.
30:00
29:35
Jinak skvělý Kurka chybuje v rozehrávce, ale Tylller v bráně domácích se vytáhl proti super šanci zblízka.
27:16
A bohužel další oslabení pro domácí - Samek po souboji má krevní šrám nad levým okem - Orel v 7 v poli.
26:19
A teď uz v obvyklém gardu: Pozler dlouhá příhra mezi beky na volného Jezdinského a ten zakončuje samostatný průnik bekendovým blafákem.
26:18
25:00
Domácí Orel hraje opravdu takticky skvěle, přesně si přihrávají a jak můžou, vyrazí na zteč. Vydrží jim ale síly?
22:55
Další krásná akce Orla - tentokrát průnik Pleskota a ještě lepší příhřa, ale Jezdinský neprostřelil!
21:10
A hned vzápětí po sólo nájezdu skvělej Pozler střílí důrazně pod ruku gólmana Sionu, ale ten zázračně chytá!
20:41
Po výborné kombinaci Orlů a další střele Jezdinského se z dorážky před brankou prosazuje dobře clonící Radim Křinka.
20:40
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radim Křinka, asistoval Ladislav Jezdinský (1:3).
17:39
A Jezdinský střílí a střílí, ale zatím bez úspěchu.
16:19
Po odraženém míčku se Jezdinský ocitl sám před gólmanem, ale ze 3 metrů neprostřelil dobře vyjetého gólmana.
15:00
15:00
Střely na branku v 1. třetině 7:3 pro Hradec. Přesto je hra vyrovnaná Sion se do vyložených šancí kromě jedné nedostal. A když už přijde střela, tak Tyller chytá.
15:00
14:36
To je škoda pro domácí - výborným obranným výkonem a rychlými brejky drželi dosud soupeře na distanc, ale jedna chyba při obsazení nabíhajícího hráče přináší snížení z dorážky.
14:35
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Jakub Vít, asistoval Marek Stuchlík (1:2).
05:50
A po pěkné přihrávce Martina Křinky z levého rohu se prosazuje Pleskot střelou pod nohu gólmana.
05:49
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Michal Pleskot, asistoval Martin Křinka (0:2).
03:18
A z po sobě navazujících 2 standardek se prosazuje bekendem zblízka Pozler. Příhra tentokrát Jezdinský - tedy v obráceném gardu :-)
03:17
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jan Pozler, asistoval Ladislav Jezdinský (0:1).
00:01
Domácí Orel nastupuje bohužel oslaben o další 2 hráče, takže bude bojovat v 8 hráčích v poli.