4:1
2:1
- : -

TJ Sokol Dvůr Králové nL - FBC SION DDM Nová Generace -muži 9:2
5. Michal Krejcar, 6. Petr Janíček, 11. Rudolf Suk, 16. Petr Janíček, 21. Petr Janíček, 28. Václav Vachek, 28. Petr Janíček, 42. Pavel Kuneš, 45. Martin Heřmanský - 26. Jakub Smetana, 45. Marek Bláha; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Jireček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Karel Godár 19 - Vojtěch Kuča 10, Jan Eršil 5; po třetinách: 3:0, 4:1, 2:1;
45:00
44:52
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Marek Bláha, asistoval Vojtěch Jedlička (9:2).
44:41
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Martin Heřmanský, asistoval Rudolf Suk (9:1).
41:29
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Pavel Kuneš, asistoval Martin Teuber (8:1).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Eršil družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži
30:00
30:00
27:29
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Rudolf Suk (7:1).
27:23
Dvůr vede
27:19
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Václav Vachek, asistoval Matouš Vágner (6:1).
25:23
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Jakub Smetana, asistoval David Roflík (5:1).
20:05
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Martin Teuber (5:0).
15:36
15:00
15:00
12:28
Vyloučen hráč Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře.
10:28
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Rudolf Suk, asistoval Martin Heřmanský (3:0).
06:26
Vyloučen hráč Marek Bláha družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za blokování hokejky.
05:03
04:11
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Michal Krejcar bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SION DDM Nová Generace -muži:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: Karel Godár; hráči v poli: Rudolf Suk, Petr Janíček, Michal Krejcar, Martin Heřmanský, Pavel Kuneš