0:1
2:2
- : -

FbC Titáni USK Pardubice - FbK Orlicko-Třebovsko 2:6
32. Tomáš Pavel, 37. Tomáš Janura - 5. David Petráž, 12. Matyáš Pinkas, 15. Tomáš Dryml, 23. Petr John, 32. Tomáš Langer, 44. Matyáš Pinkas; rozhodčí: Daniel Jireček - Daniel Ondráček; vyloučení: 2 + Jakub Berka 5:2; využití: 0:3; diváků: 36; zásahy brankářů: Lukáš Voňka 23 - Daniel Jiruška 5; po třetinách: 0:3, 0:1, 2:2;
45:00
43:57
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Matyáš Pinkas, asistoval Jan Horák (2:6).
43:01
Tomáš Dryml ve velké šanci, ale neproměňuje.
41:32
Vyloučen hráč Petr John družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost.
41:32
Vyloučen hráč Filip Chasák družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost.
41:32
Vyloučen hráč Jakub Berka družstva FbC Titáni USK Pardubice na 5 minut za hrubost.
41:32
Hra se nám začíná přiostřovat.
39:00
Je vidět, že Petraš hraje pro radost ( to je lepší než když člověk jenom dře), takový pěkný technický florbal hraje.
36:20
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Tomáš Janura z trestného střílení (2:5).
31:43
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer, asistoval Pavel Petraš (1:5).
31:43
Tak dneska uklizečka nebude muset vymetat pavučiny. Langer už to udělal za ní.
31:11
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Tomáš Pavel, asistoval Jakub Berka (1:4).
30:00
30:00
26:20
Není možné překonat brankáře OT Dana Jirušku v dolních rozích.
22:01
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Petr John bez asistence (0:4).
22:01
Langer a Horák jsou přemýšlivé typy, teď John góól.
17:55
Tomáš Dryml a florbalový míč to je dokonalá symbióza.
15:00
15:00
14:10
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Dryml, asistoval David Petráž (0:3).
14:09
Vyloučen hráč Milan Kurka družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za hrubost.
12:20
Střelu Jana Horáka vytáhl krásným zákrokem brankář Titánů.
11:00
09:45
Vyloučen hráč Tomáš Janura družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
04:29
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil David Petráž, asistoval Matyáš Pinkas (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Daniel Ondráček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko:
00:00
Line-up domácích FbC Titáni USK Pardubice:
00:00
Dobrý den, z haly VDA Česká Třebová, zdravíme zápasové studio, všechny domácnosti uprostřed Evropy, ranní provozy továren, vrátnice, dopolední bary a restaurace, prodejny, čekárny, mateřské školky i prezidentskou kancelář, držte palce společně s námi.