0:2
3:1
- : -

HAGA Pardubice - FbK Orlicko-Třebovsko 4:4
4. Jiří Pulkrábek, 37. Jaroslav Wohlhöfner, 41. Matěj Kubíček, 42. Jiří Pulkrábek - 10. Tomáš Langer, 21. Martin Junek, 28. Ondřej Syrový, 39. Martin Junek; rozhodčí: František Košňar - Daniel Ondráček; vyloučení: 5 + Jiří Pulkrábek OS + Ondřej Pátek OS:1; využití: 0:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Michal Vraný 32 - Daniel Jiruška 18; po třetinách: 1:1, 0:2, 3:1;
45:00
41:33
Vyloučen hráč Miroslav Zajíček družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
41:16
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Jiří Pulkrábek, asistoval Aleš Doubravský (4:4).
40:25
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Matěj Kubíček, asistoval Jaroslav Wohlhöfner (3:4).
38:27
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Martin Junek, asistoval Pavel Petraš (2:4).
36:16
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Jaroslav Wohlhöfner bez asistence (2:3).
34:31
Vyloučen hráč Ondřej Pátek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hrubost.
34:31
Vyloučen hráč Ondřej Pátek družstva HAGA Pardubice - osobní trest.
34:31
Vyloučen hráč Ondřej Pátek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
30:00
30:00
27:38
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Ondřej Syrový bez asistence (1:3).
25:32
Vyloučen hráč Ondřej Pátek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:32
Vyloučen hráč Jiří Pulkrábek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
25:32
Vyloučen hráč Jiří Pulkrábek družstva HAGA Pardubice - osobní trest.
20:10
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Martin Junek, asistoval Michal Dědek (1:2).
18:49
Seiner mladší ze standartní situace jenom těsně míjí pravou šibenici. Pardubický Rumcajs se ale nevzdává a pokračuje v aktivní hře.
15:00
15:00
14:28
Vyloučen hráč Pavel Petraš družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:27
A vzápětí gól OT.
09:26
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer, asistoval Tomáš Dryml (1:1).
09:23
Milovník Sparty Martin Junek narýsoval z pozice obránce luxusní pas, ale gólem to neskončilo.