3:4
3:2
- : -

FbC Titáni USK Pardubice - TJ Sokol Dvůr Králové nL 7:7
2. Tomáš Pavel, 18. Roman Truhlář, 20. René Mrkva, 25. Tomáš Janura, 31. René Mrkva, 37. René Mrkva, 43. Tomáš Janura - 7. Rudolf Suk, 16. Petr Janíček, 21. Martin Heřmanský, 23. Jiří Neumann, 27. Pavel Kuneš, 33. Václav Vachek, 39. Petr Janíček; rozhodčí: Marek Čížek - Michal Měsíček; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Adam Pacinda 20 - Karel Godár 17; po třetinách: 1:1, 3:4, 3:2;
45:00
44:56
Vyloučen hráč Petr Janíček družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře.
44:24
Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
42:39
Timeout FbC Titáni USK Pardubice
42:39
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Tomáš Janura, asistoval Jakub Berka (7:7).
38:55
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Michal Krejcar (6:7).
36:10
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil René Mrkva, asistoval Roman Truhlář (6:6).
32:11
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Václav Vachek, asistoval Martin Teuber (5:6).
30:10
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil René Mrkva, asistoval Tomáš Pavel (5:5).
30:00
30:00
26:54
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Pavel Kuneš, asistoval Stanislav Karban (4:5).
24:17
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Tomáš Janura, asistoval Mário Krajčír (4:4).
22:24
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Jiří Neumann bez asistence (3:4).
20:37
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Martin Heřmanský, asistoval Petr Janíček (3:3).
19:29
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil René Mrkva, asistoval Marián Lukáč (3:2).
17:11
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Roman Truhlář, asistoval Tomáš Pavel (2:2).
15:35
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Rudolf Suk (1:2).
15:00
15:00
09:43
Vyloučen hráč Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za blokování hokejky.
06:47
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Rudolf Suk, asistoval Petr Janíček (1:1).
03:02
Trestné střílení družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL neproměnil Rudolf Suk.
01:43
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Tomáš Pavel, asistoval Roman Truhlář (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Čížek a Michal Měsíček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: Karel Godár; hráči v poli: Martin Heřmanský, Pavel Kuneš, Rudolf Suk, Petr Janíček, Michal Krejcar