2:5
2:3
- : -

TJ Sokol Dvůr Králové nL - FBK Piráti Sokol Chrudim 6:12
10. Václav Vachek, 15. Petr Janíček, 19. Václav Vachek, 24. Petr Janíček, 39. Rudolf Suk, 40. Rudolf Suk - 4. Jakub Kofroň, 4. Daniel Brtnický, 6. Jan Maier, 10. Jakub Kofroň, 17. Petr Kučera, 20. Jakub Kofroň, 25. Jakub Kofroň, 27. Lukáš Pavuk, 29. Jakub Kofroň, 31. Jan Buhr, 40. Tomáš Hájek, 44. Lukáš Pavuk; rozhodčí: Lukáš Žofka - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Stibor 11, Karel Godár 5 - Martin Zitko 32; po třetinách: 2:4, 2:5, 2:3;
45:00
43:07
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Pavuk, asistoval Jakub Kofroň (6:12).
39:40
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Rudolf Suk bez asistence (6:11).
39:31
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Tomáš Hájek, asistoval Jan Buhr (5:11).
38:21
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Rudolf Suk, asistoval Petr Janíček (5:10).
37:12
Vyloučen hráč Jakub Kofroň družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
30:40
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jan Buhr, asistoval Tomáš Hájek (4:10).
30:00
30:00
28:03
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Daniel Bořetický (4:9).
27:00
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Godár družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL
26:59
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Pavuk, asistoval Daniel Bořetický (4:8).
24:24
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Tomáš Jelínek (4:7).
23:46
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Jiří Neumann (4:6).
22:26
Vyloučen hráč Martin Heřmanský družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování.
22:26
Vyloučen hráč Petr Kučera družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nesportovní chování.
19:43
18:33
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Václav Vachek, asistoval Jiří Neumann (3:5).
16:22
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Jakub Kofroň (2:5).
15:00
15:00
14:31
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Rudolf Suk (2:4).
10:06
Vyloučen hráč Tomáš Jelínek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za vysoká hokejka.
09:26
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Václav Vachek, asistoval Michal Krejcar (1:4).
09:09
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Lukáš Pavuk (0:4).
05:40
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jan Maier, asistoval Pavel Holan (0:3).
03:56
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Brtnický, asistoval Jan Maier (0:2).
03:35
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Žofka a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Piráti Sokol Chrudim:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: David Stibor; hráči v poli: Rudolf Suk, Petr Janíček, Michal Krejcar, Stanislav Karban, Martin Heřmanský