2:1
4:0
- : -

1. FBK Eagles Orlová Florbalshop - Z.F.K. AQM Petrovice 10:1
2. Kristián Kováč, 5. Samuel Alter, 6. Pavel Kubla, 11. Karel Mičulka, 18. Vít Lestyan, 19. Vít Lestyan, 26. Vít Lestyan, 31. Daniel Beneš, 33. Kristián Kováč, 36. Samuel Alter - 14. Dalibor Kocur; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Marek Plhal ? - Rostislav Křevký ?; po třetinách: 4:0, 2:1, 4:0;
36:00
35:21
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Samuel Alter, asistoval Tomáš Pek (10:1).
32:44
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Kristián Kováč, asistoval Karel Mičulka (9:1).
30:02
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Daniel Beneš bez asistence (8:1).
25:52
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Kristián Kováč (7:1).
24:00
24:00
20:13
Vyloučen hráč Pavel Kubla družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za sekání.
18:48
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Marek Němec (6:1).
17:38
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Tomáš Pek (5:1).
13:44
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Dalibor Kocur, asistoval Ondřej Waliczek (4:1).
13:16
Vyloučen hráč Tomáš Pek družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
10:33
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Karel Mičulka, asistoval Pavel Kubla (4:0).
05:19
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Pavel Kubla, asistoval Vít Lestyan (3:0).
04:31
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Samuel Alter, asistoval Pavel Kubla (2:0).
01:50
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Kristián Kováč, asistoval Vít Lestyan (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. AQM Petrovice:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop: brankář: Marek Plhal; hráči v poli: Daniel Beneš, Samuel Alter, Pavel Kubla, Filip Bernatík, Vít Lestyan