4:1
5:3
- : -

Banes Florbal Soběslav - FBC Rytíři Český Krumlov 9:5
17. Dominik Pauš, 22. Ondřej Vácha, 24. Dominik Pauš, 30. Ondřej Vácha, 31. Ondřej Vácha, 33. Adam Zíka, 43. Adam Zíka, 43. Daniel Kujal, 45. Dominik Pauš - 5. Martin Mráz, 18. Michal Forst, 36. David Dvořáček, 39. Veronika Wunschová, 39. Michal Forst; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 0:2 + Samuele Mazzola 5 + ČK3; využití: 2:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Jan Nejedlý ?, Vladislav Petržilka ? - Jakub Šítal ?; po třetinách: 0:1, 4:1, 5:3;
44:15
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Dominik Pauš, asistoval Daniel Kujal (9:5).
42:54
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Daniel Kujal, asistoval Dominik Pauš (8:5).
42:20
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adam Zíka, asistoval Jan Ludvík (7:5).
38:26
Střídání brankáře. Nový brankář Vladislav Petržilka družstva Banes Florbal Soběslav
38:26
Vyloučen hráč Samuele Mazzola družstva FBC Rytíři Český Krumlov na 5 minut za hrubost.
38:26
Vyloučen hráč Samuele Mazzola družstva FBC Rytíři Český Krumlov do konce utkání.
38:09
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Michal Forst, asistoval Samuele Mazzola (6:5).
38:00
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Veronika Wunschová, asistoval Michal Forst (6:4).
37:25
Timeout FBC Rytíři Český Krumlov
35:23
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil David Dvořáček, asistoval Michal Forst (6:3).
34:56
Vyloučen hráč Samuele Mazzola družstva FBC Rytíři Český Krumlov na 2 minuty za sekání.
32:29
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adam Zíka bez asistence (6:2).
30:22
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Ondřej Vácha, asistoval Michal Hruška (5:2).
30:00
30:00
29:09
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Ondřej Vácha, asistoval Daniel Kujal (4:2).
23:51
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Dominik Pauš, asistoval Ondřej Vácha (3:2).
21:25
17:32
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Michal Forst, asistoval Matěj Beniačik (1:2).
16:32
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Dominik Pauš, asistoval Marek Doucha (1:1).
15:00
15:00
04:01
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Martin Mráz, asistoval Michal Forst (0:1).
02:19
Vyloučen hráč Samuele Mazzola družstva FBC Rytíři Český Krumlov na 2 minuty za vražení zády.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Rytíři Český Krumlov: brankář: Jakub Šítal; hráči v poli: Michal Forst, David Dvořáček, Šimon Petr Hladík, Matěj Beniačik, František Hlásek