2:1
1:0
- : -

FBC Rytíři Český Krumlov - 1. FbK Tábor 4:4
2. Michal Forst, 21. František Hlásek, 28. Šimon Petr Hladík, 42. Matěj Beniačik - 5. Vojtěch Moravec, 7. Vojtěch Moravec, 8. Joan Alexandr Ivanov Nedelchev, 20. Jan Loskot; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 0:1 + Tomáš Jandák OS; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jakub Šítal ? - Luboš Zeman ?; po třetinách: 1:3, 2:1, 1:0;
45:00
41:27
Timeout 1. FbK Tábor
41:27
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Matěj Beniačik, asistoval David Dvořáček (4:4).
30:00
30:00
29:23
Vyloučen vedoucí Tomáš Jandák družstva 1. FbK Tábor - osobní trest.
27:29
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Šimon Petr Hladík, asistoval David Dvořáček (3:4).
20:09
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil František Hlásek, asistoval Michal Forst (2:4).
19:27
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jan Loskot, asistoval Joan Alexandr Ivanov Nedelchev (1:4).
16:28
Vyloučen hráč Dominik Miloševič družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za vražení zády.
15:00
15:00
07:14
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Joan Alexandr Ivanov Nedelchev, asistoval Josef Kasl (1:3).
06:01
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Vojtěch Moravec, asistoval Marek Jakšič (1:2).
04:38
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Vojtěch Moravec, asistoval Dominik Miloševič (1:1).
01:44
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Michal Forst bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor:
00:00
Line-up domácích FBC Rytíři Český Krumlov: brankář: Jakub Šítal; hráči v poli: Michal Forst, David Dvořáček, Matěj Beniačik, František Hlásek, Šimon Petr Hladík