2:3
0:1
- : -

FTC Vysoké Mýto B - Sokol Slovan Pardubice C  4:4
8. Adam Kobr, 11. Adam Kobr, 17. Milan Koubek, 23. Radim Jiráský - 16. Tomáš Jirsa, 17. Michal Talacko, 27. Martin Pova, 37. Dominik Čech; rozhodčí: Martin Preclík - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Musel 25 - Martin Korunka 17; po třetinách: 2:0, 2:3, 0:1;
45:00
36:29
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Dominik Čech, asistoval Miloslav Zavoral (4:4).
30:00
30:00
29:37
Vyloučen hráč Dominik Čech družstva Sokol Slovan Pardubice C na 2 minuty za nesportovní chování.
26:19
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Martin Pova, asistoval Adam Plachý (4:3).
25:29
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za blokování hokejky.
22:06
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Radim Jiráský, asistoval Adam Kobr (4:2).
16:35
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Michal Talacko, asistoval Tomáš Jirsa (3:2).
16:02
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (3:1).
15:34
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Tomáš Jirsa, asistoval Michal Talacko (2:1).
15:00
15:00
10:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (2:0).
07:08
01:20
Vyloučen hráč Tomáš Jirsa družstva Sokol Slovan Pardubice C na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Tomáš Balachoncev.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Slovan Pardubice C : brankář: Martin Korunka; hráči v poli: Michal Talacko, Dominik Čech, Miloslav Zavoral, František Traxler, Tomáš Jirsa