3:0
2:1
- : -

1. FBC Polička - ŽSK Třemošnice 7:2
2. Martin Pazdera, 5. Aleš Pazdera, 28. Martin Pazdera, 28. Tomáš Telecký, 29. Aleš Pazdera, 37. Martin Pazdera, 42. Milan Češka - 14. Miloš Němec, 44. Lukáš Horák; rozhodčí: Daniel Jireček - Vladimír Lešák; vyloučení: 6:2 + Josef Starý 5; využití: 2:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Milan Kulhavý 17 - Filip Wymer 9; po třetinách: 2:1, 3:0, 2:1;
45:00
44:38
Vyloučen hráč Petr Hermany družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za nesportovní chování.
43:32
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák bez asistence (7:2).
42:58
Vyloučen hráč Martin Pazdera družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za blokování hokejky.
41:15
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Milan Češka, asistoval Petr Dočekal (7:1).
40:32
Vyloučen hráč Petr Hermany družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:28
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Martin Pazdera, asistoval Milan Češka (6:1).
33:57
Vyloučen hráč Josef Starý družstva ŽSK Třemošnice na 5 minut za hrubost.
33:57
Vyloučen hráč Jakub Řezanina družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za nesportovní chování.
33:10
Vyloučen hráč Josef Bouška družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:42
Vyloučen hráč Aleš Pazdera družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za blokování hokejky.
28:30
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Aleš Pazdera, asistoval Josef Bouška (5:1).
27:58
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Tomáš Telecký, asistoval Martin Pazdera (4:1).
27:45
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Martin Pazdera, asistoval Tomáš Telecký (3:1).
27:33
Vyloučen hráč Lukáš Horák družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
13:40
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloš Němec, asistoval Matěj Dvořáček (2:1).
04:56
Vyloučen hráč Zdeněk Jelínek družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za hra na zemi.
04:00
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Aleš Pazdera, asistoval Petr Dočekal (2:0).
01:48
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Martin Pazdera bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů ŽSK Třemošnice: brankář: Filip Wymer; hráči v poli: Lukáš Dvořáček, Zdeněk Jelínek, Zdeněk Petr, Matěj Dvořáček, Josef Starý