2:2
0:2
- : -

Orel Přelouč B - HAGA Pardubice B 4:4
12. Tomáš Jadrníček, 14. Ladislav Jezdinský, 20. Tadeáš Knížek, 30. Ladislav Jezdinský - 18. Jiří Pulkrábek, 30. Jiří Pulkrábek, 32. Martin Halousek, 38. Martin Jedlička; rozhodčí: Lenka Jansová - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:1 + Martin Halousek 5; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Jakub Albrecht 25 - Patrik Mládek 22; po třetinách: 2:0, 2:2, 0:2;
45:00
37:10
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Martin Jedlička, asistoval Jiří Pulkrábek (4:4).
35:19
Vyloučen hráč Tadeáš Knížek družstva Orel Přelouč B na 2 minuty za zdržování hry.
31:16
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Martin Halousek, asistoval Petr Papák (4:3).
30:00
30:00
29:58
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Jiří Pulkrábek, asistoval Martin Jedlička (4:2).
29:47
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Ladislav Jezdinský, asistoval Jan Pozler (4:1).
26:58
Trestné střílení družstva HAGA Pardubice B neproměnil Martin Jedlička.
23:00
Vyloučen hráč Martin Halousek družstva HAGA Pardubice B na 5 minut za vysoká hokejka.
19:27
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Tadeáš Knížek, asistoval Jakub Minařík (3:1).
17:01
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Jiří Pulkrábek, asistoval Daniel Pilný (2:1).
15:00
15:00
13:34
11:46
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Tomáš Jadrníček, asistoval Ladislav Jezdinský (1:0).
11:20
Vyloučen hráč Jakub Gregorczyk družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lenka Jansová a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Pardubice B:
00:00
Line-up domácích Orel Přelouč B: brankář: Jakub Albrecht; hráči v poli: Petr Sobotka, Michal Pleskot, Jan Pozler, Ladislav Jezdinský, Tomáš Jadrníček