2:3
5:1
- : -

FTC Vysoké Mýto B - ŽSK Třemošnice 8:5
3. Josef Mikulecký, 20. Vojtěch Pavlák, 25. Daniel Meduna, 33. Milan Koubek, 36. Vojtěch Pavlák, 40. Josef Mikulecký, 43. Vojtěch Pavlák, 43. Martin Dobruský - 2. Miloš Němec, 17. Josef Starý, 20. Lukáš Horák, 22. Miloslav Klepač, 41. Zdeněk Petr; rozhodčí: Pavel Houserek - Martin Preclík; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Tomáš Olejár 32 - Filip Wymer 20; po třetinách: 1:1, 2:3, 5:1;
45:00
43:27
Vyloučen hráč Josef Mikulecký družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za hrubost.
43:27
Vyloučen hráč Josef Starý družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za hrubost.
42:56
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Martin Dobruský, asistoval Vojtěch Pavlák (8:5).
42:30
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Vojtěch Pavlák, asistoval Milan Koubek (7:5).
40:57
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Zdeněk Petr bez asistence (6:5).
39:34
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Josef Mikulecký, asistoval Milan Koubek (6:4).
35:40
34:24
Vyloučen hráč Daniel Meduna družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Milan Koubek bez asistence (4:4).
30:46
Vyloučen hráč Zdeněk Petr družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:51
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Daniel Meduna, asistoval Vojtěch Pavlák (3:4).
21:15
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač, asistoval Lukáš Dvořáček (2:4).
19:50
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák, asistoval Matěj Dvořáček (2:3).
19:22
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Vojtěch Pavlák, asistoval Daniel Meduna (2:2).
17:57
Vyloučen hráč Miloslav Klepač družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za hrubost.
16:34
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Josef Starý bez asistence (1:2).
15:00
15:00
09:24
Vyloučen hráč Vojtěch Petr družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
02:35
01:56
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloš Němec, asistoval Lukáš Dvořáček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů ŽSK Třemošnice: brankář: Filip Wymer; hráči v poli: Miloš Němec, Vojtěch Petr, Zdeněk Jelínek, Matěj Dvořáček, Lukáš Horák