1:4
0:3
- : -

HAGA Pardubice B - Sokol Slovan Pardubice C  2:8
15. David Sušil, 17. Lukáš Felgr - 9. Miloslav Zavoral, 18. Tomáš Cink, 20. František Traxler, 23. Tomáš Cink, 28. Dominik Čech, 37. Tomáš Jirsa, 41. Tomáš Cink, 43. Jaroslav Mrázek; rozhodčí: Pavel Houserek - Jakub Březovský; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Patrik Mládek 5 - Evžen Vokál 16; po třetinách: 1:1, 1:4, 0:3;
45:00
42:40
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Jaroslav Mrázek, asistoval Martin Pova (2:8).
40:45
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Tomáš Cink, asistoval Martin Pova (2:7).
36:55
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Tomáš Jirsa, asistoval Dominik Čech (2:6).
30:00
30:00
27:02
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Dominik Čech, asistoval Miloslav Zavoral (2:5).
23:59
Vyloučen hráč Ondřej Shejbal družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:24
Vyloučen hráč Miloslav Zavoral družstva Sokol Slovan Pardubice C na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:32
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Tomáš Cink, asistoval Michal Talacko (2:4).
21:30
Vyloučen hráč Michal Talacko družstva Sokol Slovan Pardubice C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:32
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil František Traxler, asistoval Jaroslav Mrázek (2:3).
17:50
16:54
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Lukáš Felgr, asistoval Michal Seiner (2:1).
15:00
15:00
14:41
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil David Sušil, asistoval Martin Jedlička (1:1).
12:47
Vyloučen hráč Miloslav Zavoral družstva Sokol Slovan Pardubice C na 2 minuty za sekání.
08:37
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Miloslav Zavoral, asistoval Dominik Čech (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Jakub Březovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Slovan Pardubice C : brankář: Evžen Vokál; hráči v poli: Michal Talacko, Miloslav Zavoral, Tomáš Jirsa, Dominik Čech