3:2
1:3
- : -

Orel Přelouč B - FTC Vysoké Mýto B 6:7
13. Přemysl Bulíček, 15. Přemysl Bulíček, 16. Jakub Minařík, 23. Jakub Minařík, 24. Tadeáš Knížek, 39. Přemysl Bulíček - 5. Petr Lesák, 12. Adam Kobr, 21. Milan Koubek, 24. Jiří Unzeitig, 38. Adam Kobr, 41. Marek Cifra, 41. Adam Kobr; rozhodčí: Jakub Březovský - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 2:5; využití: 1:1; diváků: 106; zásahy brankářů: Jakub Albrecht 27 - Tomáš Olejár 20; po třetinách: 2:2, 3:2, 1:3;
44:06
Vyloučen hráč Ladislav Jezdinský družstva Orel Přelouč B na 2 minuty za sekání.
42:09
Teď přišlo velmi přísné vyloučení pro FTC, hráč s míčem byl ve výhodě a přišlo údajné sekání - přes míč
41:58
Vyloučen hráč Jiří Unzeitig družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za sekání.
41:26
Timeout Orel Přelouč B
41:26
Vyloučen hráč Lukáš Matějka družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za sekání.
41:14
Vysoké Mýto se dostává k velkému obratu, ale čeká ho oslabení
40:58
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (6:7).
40:43
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Marek Cifra, asistoval Milan Koubek (6:6).
38:42
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Přemysl Bulíček, asistoval Jan Pozler (6:5).
37:29
33:44
V hale je cítit vyrovnání, Vysoké Mýto zatím střelecky aktivnější
30:18
Vysoké Mýto začíná třetí část v oslabení, pozitivem je, že se hra trochu uklidnila
30:00
30:00
29:59
Střely: VM - 16 // 10 - Přelouč
29:32
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za hrubost.
26:34
Hra se kouskuje, je velmi agresivní a hráči kteří to komentují nevhodnými vulgarismy rozhodně na kvalitě nepřidává
23:41
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Tadeáš Knížek, asistoval Petr Novák (5:4).
23:32
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Milan Koubek (4:4).
23:01
Jura Unzeitig předvedl krásnou tvrdou střelu při oslabení, brankář však přesně zakročil
22:46
Vyloučen hráč Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za blokování hokejky.
22:11
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Jakub Minařík, asistoval Přemysl Bulíček (4:3).
21:54
Brankář FTC při výhozu chtil protihráče za hlavu potom co mu bránil nedovoleně v brankovišti
20:53
Hra je velmi vyrovnaná, ale v posledních chvilkách ubylo akcí a střel na bránu
20:01
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (3:3).
18:18
Aktuálně na náš první zápas FTC Vysoké Mýto B - Orel přelouč B je přítomných 93 diváků
16:52
Vyloučen hráč Josef Mikulecký družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:10
Vysoké Mýto je však aktivní a rozhodně nepolevuje v aktivitě
15:48
Hned ze začátku druhé části hosté po zásluze zvýšili
15:28
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Jakub Minařík, asistoval Jan Pozler (3:2).
13:13
Ve hře jsou nyní i tvrdé osobní souboje, což ocenili několikrát diváci přítomní v hale
12:08
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Přemysl Bulíček, asistoval Ladislav Jezdinský (1:2).
11:30
10:23
Vyloučen hráč Ladislav Jezdinský družstva Orel Přelouč B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:35
Zatím je Přelouč jednoznačně střelecky aktivnější, ovšem přesnost si zapoměli doma
04:45
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Petr Lesák, asistoval Josef Mikulecký (0:1).
04:18
Jan Pozler z týmu Přelouče teď prošel přes tři hráče a zastavil ho až brankář domácích