3:4
3:5
- : -

ŽSK Třemošnice - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B 9:14
3. Lukáš Dvořáček, 11. Lukáš Horák, 12. Lukáš Horák, 26. Miloš Němec, 27. Matěj Dvořáček, 30. Lukáš Horák, 31. Lukáš Dvořáček, 39. Matěj Dvořáček, 42. Miloslav Klepač - 1. Filip Dohnal, 4. Michal Háp, 8. Filip Dohnal, 14. Michal Háp, 15. Matěj Stejskal, 21. Jan Krejsa, 22. Marek Lamplot, 26. Matěj Stejskal, 27. Ondřej Beneš, 34. Michal Háp, 35. Matěj Stejskal, 35. Marek Lamplot, 35. Filip Dohnal, 37. Jiří Hubinka; rozhodčí: Jakub Březovský - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Filip Wymer 21 - Tomáš Doubek 21; po třetinách: 3:5, 3:4, 3:5;
45:00
43:20
Hráči z Litomyšle jsou na míčku a tlačí Třemošnice ke své brance.
42:21
Vyloučen hráč Matěj Dvořáček družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za hra rukou.
41:56
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač, asistoval Lukáš Horák (9:14).
38:35
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Matěj Dvořáček, asistoval Lukáš Horák (8:14).
38:35
Třemošnice se snaží ještě vyrovnat.
37:25
Vyloučen hráč Martin Motyčka družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B na 2 minuty za špatné střídání.
36:32
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Jiří Hubinka, asistoval Ondřej Beneš (7:14).
35:22
Timeout ŽSK Třemošnice
34:58
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Filip Dohnal, asistoval Jiří Žák (7:13).
34:58
Domácí tým si bere oddechový čas.
34:48
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Marek Lamplot, asistoval Michal Háp (7:12).
34:18
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Matěj Stejskal bez asistence (7:11).
33:47
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Michal Háp, asistoval David Mlejnek (7:10).
31:38
Nahození domácího týmu bylo zastaveno.
30:59
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Dvořáček, asistoval Matěj Dvořáček (7:9).
30:18
Litomyšl rozehrává standartku.
30:00
30:00
29:40
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák bez asistence (6:9).
26:53
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Ondřej Beneš, asistoval Jan Rejman (5:9).
26:45
25:45
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloš Němec, asistoval Matěj Dvořáček (4:8).
25:22
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Matěj Stejskal, asistoval Ondřej Beneš (3:8).
21:56
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Marek Lamplot, asistoval Jan Krejsa (3:7).
21:32
Trestné střílení družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B neproměnil Michal Háp.
20:01
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Jan Krejsa, asistoval Marek Lamplot (3:6).
16:11
Vyloučen hráč Matěj Dvořáček družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:31
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Matěj Stejskal, asistoval Martin Motyčka (3:5).
13:32
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Michal Háp, asistoval Tomáš Novák (3:4).
11:09
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák bez asistence (3:3).
10:31
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák, asistoval Lukáš Dvořáček (2:3).
07:15
06:09
Vyloučen hráč Michal Háp družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B na 2 minuty za bránění ve hře.
03:31
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Michal Háp, asistoval Marek Lamplot (1:2).
02:52
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Dvořáček, asistoval Miloš Němec (1:1).
00:46
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Filip Dohnal, asistoval Pavel Vajrauch (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Březovský a Tomáš Balachoncev.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B:
00:00
Line-up domácích ŽSK Třemošnice: brankář: Filip Wymer; hráči v poli: Miloš Němec, Zdeněk Jelínek, Zdeněk Petr, Lukáš Dvořáček, Matěj Dvořáček