3:0
1:1
- : -

Florbal Primátor Náchod B - Klub SPV Pardubice 6:2
2. Jáchym Cejnar, 6. Pavel Misinský, 18. Antonín Vančák, 21. Tomáš Novotný, 25. Patrik Winter, 31. Patrik Winter - 1. Tomáš Mojžíšek, 44. Matěj Kourek; rozhodčí: Martin Doležal - Dominik Skalický; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 4 - Marek Mrštík 36; po třetinách: 2:1, 3:0, 1:1;
45:00
43:04
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Matěj Kourek, asistoval Jan Maděra (6:2).
43:04
Už to vypadalo, že se utkání dohraje v klidném tempu, ale Matěj Kourek, jako správný kapitán, vytáhle ze své torničky maršálskou hůl a vstřeleným gólem velí k dramatizaci a třeba i obratu v utkání!
38:13
Situace se nakonec vyřešila důrazným pokáráním rozhodčího a podáním ruky. Neviděli jsme tak vítězství na pin fall, ani žádný heelturn.
38:12
Situace u mantinelu, ve které se nyní vyskytl Náchodský Ulich a Mojžíšek z SPV, připomínala spíše wrestlingové klání typu NO DQ. K dokonalosti už jen chyběl skok ze žebříku s židlí v ruce skrze stůl.
36:58
Jako Diego Maradona v roce 1986 nyní proběhl hřiště Tomáš Novotný. Tomu, abychom byli svědky aspiranta na titul florbalový gól století, chyběl pouze ten gól.
33:55
Končí 16 vteřinová přesilovka SPV
33:39
Začíná 16 vteřinová přesilovka SPV
31:55
Vyloučen hráč Jiří Knettig družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
31:55
Jiří Knettig rozšiřuje řady vyloučených hráčů o sebe. Za sekání jde na 2 minuty.
31:39
Vyloučen hráč Jan Košťál družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za hrubost.
31:39
Starý pan Košťál z SPV nevečeří od Kuvajtu napadení, ale tvrdit muziku umí stále jako v dobách největší slávy, kdy pravidelně nastupoval za Philadelphia Flyers v NHL. Nyní to je za 2 minuty
31:30
Do haly dorazila paní Kaberleová.
30:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Patrik Winter, asistoval Daniel Kříž (6:1).
30:01
Úderníci Patrik Winter a Danek Kříž opět bodují. Náves v Mníšku u velkoplošné obrazovky křepčí nadšením z výtečného výkonu jejich patriotů.
30:00
30:00
Máme za sebou druhou polovinu dnešního klání. Zatím jde o souboj nervů, ve kterém SPV ztrácí. Střely na branku v této třetině: 12:1 ve prospěch Náchoda
30:00
27:11
Vyloučen hráč Radek Filipi družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za hrubost.
27:11
Radek Filipi si nyní zametl před svým prahem a především v obranné polovině. Jako odměnu si nyní posedí 2 minuty na trestné lavici.
26:14
Patentový zákrok Petra Šimona nyní předvedl gólman SPV. Stav tak zůstává nezměněn.
24:39
24:39
Další branku po akci zahrané na první dotek střílí Patrik Winter, asistoval mu Danda Křížů. Souhra rodáků z Mníšku pod Brdy vyšla Náchodu na jedničku
22:30
Výtečnou atmosféru, kterou by mohl, díky bengálským ohňům z úst plyšových krokodýlů, které drží vnadné brazilčanky, závidět i Daniel Nekonečný, vytvořilo 30 vášnivých fanoušků. Děkujeme!
20:46
Vlastní branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Tomáš Novotný (4:1).
20:46
Hořkou pililku musí nyní spolknout řízné libero Pardubic. Tomek Novotný totiž zasouvá děrovaný míček děrovanou florbalkou do děrované síťky vlastní ocelové branky a Náchod tak odskakuje na rozdíl 3 branek.
19:25
Hráči Náchoda si nyní s týmem z Pardubic pohrávají jako horníci s dročkou na uhlí.
17:08
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Antonín Vančák, asistoval Jakub Vysoký (3:1).
17:08
Na další střelu, tentokrát z hole Náchodské legendy a nestora severočeských palubovek, Tondy Vančáka, už byli ale všichni hráči SPV, včetně golmana, krátcí. A tak tento velký fanoušek Cé Er Sedmičky na své pažbě může udělat další zářez.
17:03
Dobré stoperské vlastnosti teď prokázal Tomáš Novotný (SPV), když vystavil stopku střele Davida Ulicha.
15:00
15:00
První třetina je za námi a nejen výsledek ukazuje o jak vyrovnané klání jde. Střely na branku se zastavily na čísle 19:2 ve prospěch Náchoda, ve statistice posession se pak po prvním dějství do análů tohoto zápasu zapíše 92% na straně Náchoda a 8% na straně SPV.
15:00
14:35
Aktuálně se na hřišti nic neděje a oči všech fanoušků tak směřují k Ondřeji Jiránkovi, Ondřeji Jiránkovi, Ondřeji Jiránkovi, Ondřeji Jiránkovi, Ondřeji Jiránkovi, a Ondřeji Jiránkovi, kteří právě píší esej pro své zítřejší školení
10:55
Dle zvuků, které se ozývají ze hřiště by se dalo tipovat, že zde bojují Athos, Porthos, Aramis a d'Artagnan s gardisty kardinála Richelieuho, jde pouze ale o zákroky holemi. Píšťalky rozhodčích nyní zažívají perné chvilky.
09:47
Nejnižší hráč Náchoda, Jakub Vysoký, šel nyní sám na brankaře, šancí ovšem pohrdl a nechal tak vyniknout brankáře Pardubic.
09:01
Jirka Knettig převedl dalekonosnou střelu, která nabrala levou faleš a podél pravé tyčky golmana SPV zamířila za mantinel.
06:37
Tonda Vančák nyní předvedl situaci, při které si nejeden fanoušek vzpomněl na událost z utkání ČEská Republika - Španělsko z kvalifikace na Mistrovství světa 2014, kdy Milan Baroš nevěděl, kde má míč.
05:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Pavel Misinský, asistoval Patrik Winter (2:1).
05:49
Náchod otáčí skóre. Poté, co od času 0:23 nepustili nikoho ze soupeřů k míčku na déle než 3 vteřiny, nyní vstřelují druhou branku.
02:34
Hráči Náchoda teď drží míček pevně v rukou, jako Valaši tituly na Lapači v letech 94 až 99.
01:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jáchym Cejnar, asistoval Jiří Knettig (1:1).
01:06
Rychlá odpověď Náchoda. Jáchym Cejnar se dostává do provozní teploty a střílí vyrovnávací branku po nahrávce Jirky Knettiga.
00:57
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Tomáš Mojžíšek bez asistence (0:1).
00:57
Přichází sprcha pro Náchod! V čase 0:57 přehodil Tomáš Mojžíšek zeď a první trefou v utkání dostává tým SPV Pardubice do vedení
00:02
Tiper "Novis76" píše: Náchod se veze na vlně vítězství a dnes to zúročí. Hráči SPV jsou hlavami dole a dnes svou výsledkovou mizérií neprolomí.
00:01
Bookmakeři na toto utkání vypsali kurzy 12.00 na výhru SPV a 1.03 na výhru Náchoda, čeká nás tedy zřejmě velmi vyrovnané klání. Sluší se ještě dodat, že na remízu je kurz 7.51.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Doležal a Dominik Skalický.
00:00
00:00
Line-up hostů Klub SPV Pardubice:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod B:
00:00
Vítáme Vás u dalšího klání v rámci prestižní 3. ligy dorostu. Čeká nás jistě zajímavé utkání plné tvrdých soubojů mezi týmy SPV Pardubice a Florbal Primátor Náchod B. Tým Náchoda vstupuje do utkání jako dnes neporažený, kdy si v prvním zápse dokázal zajistit pohodlné vítězství 12:5 nad HAGA Pardubice. Oproti tomu tým SPV v bitvě nervů nakoecn podlehl Přelouči 7:5.