1:2
2:1
- : -

FTC Vysoké Mýto - TJ Sokol Jaroměř 6:4
4. Jiří Novotný, 10. Jan Vlček, 11. Vojtěch Novák, 19. Jan Novák, 34. Kryštof Šebetka, 37. Jan Vlček - 4. Matěj Tlustý, 21. Matěj Tlustý, 22. Matěj Tlustý, 38. Marek Hejcman; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Ondřej Kroutil; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Tomáš Vopršálek 18 - Jakub Kučera 17; po třetinách: 3:1, 1:2, 2:1;
45:00
43:34
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:01
Vyloučen hráč Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
37:19
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Marek Hejcman, asistoval Vojtěch Hovorka (6:4).
36:29
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Vlček, asistoval Jiří Novotný (6:3).
33:22
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Kryštof Šebetka, asistoval Jakub Poláček (5:3).
30:00
30:00
21:48
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Tlustý, asistoval Tomáš Marel (4:3).
20:26
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Tlustý z trestného střílení (4:2).
18:23
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Novák, asistoval Vojtěch Novák (4:1).
17:34
Vyloučen hráč Tomáš Marel družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
10:31
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Vojtěch Patka (3:1).
09:21
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Vlček, asistoval Ondřej Stoklasa (2:1).
05:18
Vyloučen hráč Matěj Schöniger družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:08
Vyloučen hráč Kryštof Šebetka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
03:08
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Novotný, asistoval Jan Vlček (1:1).
03:02
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Tlustý, asistoval Matěj Schöniger (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Ondřej Kroutil.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř:
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Vopršálek; hráči v poli: Vojtěch Novák, Jakub Poláček, Kryštof Šebetka, Ondřej Stoklasa, Jan Novák