3:3
1:1
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - FTC Vysoké Mýto 8:4
7. Vojta Šmíd, 11. Vojtěch Moravec, 13. Vojta Šmíd, 14. Štěpán Kapoun, 23. Štěpán Kapoun, 27. Tadeáš Vaněk, 29. Štěpán Kapoun, 35. Tadeáš Vaněk - 16. Jakub Poláček, 22. Jakub Poláček, 29. Jan Novák, 36. Jan Vlček; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Ondřej Kroutil; vyloučení: 2:3; využití: 3:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Libor Čuhel ? - Tomáš Vopršálek ?; po třetinách: 4:0, 3:3, 1:1;
45:00
37:59
Vyloučen hráč Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:34
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Vlček, asistoval Jakub Poláček (8:4).
34:30
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tadeáš Vaněk, asistoval Vojta Šmíd (8:3).
34:12
Vyloučen hráč Jan Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:49
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Novák, asistoval Vojtěch Patka (7:3).
28:32
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Štěpán Kapoun, asistoval Tomáš Buryšek (7:2).
26:39
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tadeáš Vaněk, asistoval Jiří Vaňous (6:2).
22:45
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Štěpán Kapoun bez asistence (5:2).
21:53
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jakub Poláček, asistoval Vojtěch Novák (4:2).
20:02
Vyloučen hráč Tadeáš Vaněk družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
15:40
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jakub Poláček, asistoval Kryštof Šebetka (4:1).
15:00
15:00
13:13
12:10
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Štěpán Kapoun (3:0).
12:09
Vyloučen hráč Vojtěch Patka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
10:36
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojtěch Moravec, asistoval Vojta Šmíd (2:0).
09:10
Vyloučen hráč Ondřej Stoklasa družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
08:35
Zápas se pohybuje jako na horské dráze.
06:42
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Tadeáš Vaněk (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Ondřej Kroutil.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Vopršálek; hráči v poli: Vojtěch Novák, Ondřej Stoklasa, Jan Novák, Jakub Poláček, Kryštof Šebetka