2:0
- : -
FBC Droždín

FBC Droždín - FBC Playmakers Prostějov 14:1
7. Jáchym Bielesz, 10. Jáchym Bielesz, 11. Martin Přikryl, 12. Jáchym Bielesz, 12. Jan Machatý, 12. David Bajer, 15. Martin Přikryl, 19. Jáchym Bielesz, 19. Josef Dobeš, 20. Jan Machatý, 20. David Bajer, 23. David Bajer, 26. Josef Dobeš, 34. Josef Dobeš - 18. Jan Mikulka; rozhodčí: Ondřej Vlček - Ladislav Špaček; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vladimír Šiška ? - Miroslav Vatter ?; po třetinách: 6:0, 6:1, 2:0;
36:00
33:00
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Josef Dobeš, asistoval Jan Machatý (14:1).
31:59
Vyloučen hráč Jan Mikulka družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání.
25:04
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Josef Dobeš, asistoval Tomáš Piterák (13:1).
24:00
24:00
22:39
Branku družstva FBC Droždín vstřelil David Bajer, asistoval Benedikt Müller (12:1).
19:44
Branku družstva FBC Droždín vstřelil David Bajer, asistoval Ondřej Kabilka (11:1).
19:03
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Jan Machatý, asistoval Benedikt Müller (10:1).
18:23
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Josef Dobeš, asistoval Jan Machatý (9:1).
18:06
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Jáchym Bielesz, asistoval Filip Březina (8:1).
17:21
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Jan Mikulka, asistoval Tomáš Krejčí (7:1).
14:18
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Přikryl, asistoval Jan Machatý (7:0).
12:00
12:00
11:58
11:20
11:05
10:24
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Přikryl, asistoval David Bajer (3:0).
09:23
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Jáchym Bielesz, asistoval Benedikt Müller (2:0).
06:07
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Jáchym Bielesz, asistoval Jan Habr (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vlček a Ladislav Špaček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Playmakers Prostějov:
00:00
Line-up domácích FBC Droždín: brankář: Vladimír Šiška; hráči v poli: Jakub Rybařík, Josef Dobeš, Tomáš Piterák, Benedikt Müller, Jan Machatý