1:4
1:1
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - PASKOV SAURIANS 2:5
16. Adéla Machová, 29. Denisa Černošková - 14. Nikol Zachníková, 17. Nikol Zachníková, 22. Klára Ursiniová, 24. Nikol Zachníková, 36. Nikol Zachníková; rozhodčí: Kateřina Chlebková - Lukáš Vaněk; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tereza Zajícová ? - Markéta Hubincová ?; po třetinách: 0:0, 1:4, 1:1;
36:00
35:20
Timeout PASKOV SAURIANS
35:20
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Nikol Zachníková, asistoval Veronika Drabinová (2:5).
28:47
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Denisa Černošková, asistoval Martina Bittnerová (2:4).
24:00
24:00
23:49
Vyloučen hráč Adéla Prašivková družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
23:10
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Nikol Zachníková, asistoval Lucie Bartošová (1:4).
21:15
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Klára Ursiniová, asistoval Nikol Zachníková (1:3).
21:09
Vyloučen hráč Martina Bittnerová družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
16:27
15:57
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adéla Machová, asistoval Jana Špirková (1:1).
13:02
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Nikol Zachníková, asistoval Lucie Lokajová (0:1).
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Chlebková a Lukáš Vaněk.
00:00
00:00
Line-up hostů PASKOV SAURIANS:
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Tereza Zajícová; hráči v poli: Adéla Prašivková, Barbora Krestová, Jana Špirková, Adéla Machová, Michaela Herblichová