3:2
2:2
- : -

Snipers Třebíč C - Hippos Žďár n/S. C 7:7
4. Jan Černý, 6. Ondřej Málek, 28. Josef Svoboda, 29. Ondřej Málek, 30. Matěj Kuželka, 43. Michal Pazderník, 44. Matěj Kuželka - 8. Miroslav Kříž, 12. Karel Blažek, 14. Tomáš Melichar, 23. Karel Blažek, 24. Luboš Kepka, 33. Vojtěch Pátek, 41. Vojtěch Pátek; rozhodčí: David Černý - Libor Štěcha; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Miroslav Kňava ? - Tomáš Růžička ?; po třetinách: 2:3, 3:2, 2:2;
45:00
43:47
Timeout Hippos Žďár n/S. C
43:47
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil Matěj Kuželka, asistoval Josef Svoboda (7:7).
42:56
Vyloučen hráč Miroslav Jakub družstva Snipers Třebíč C na 2 minuty za sekání.
42:05
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil Michal Pazderník, asistoval Jaroslav Čeček (6:7).
40:27
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil Vojtěch Pátek, asistoval Karel Blažek (5:7).
32:00
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil Vojtěch Pátek, asistoval Petr Holcman (5:6).
32:00
Po standardce se Žďár ujímá vedení.
30:00
30:00
29:59
2.třetina vypadala lépe s pohledu Ždáru a skóre je nyní vyrovnané, uvidíme co přinese poslední třetí třetina.
29:58
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil Matěj Kuželka, asistoval Jan Černý (5:5).
28:54
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil Ondřej Málek, asistoval Miroslav Jakub (4:5).
27:15
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil Josef Svoboda, asistoval David Brym (3:5).
23:29
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil Luboš Kepka, asistoval Tomáš Růžička (2:5).
23:22
Vyloučen hráč Aleš Velín družstva Hippos Žďár n/S. C na 2 minuty za sekání.
22:14
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil Karel Blažek bez asistence (2:4).
15:00
15:00
14:59
1. třetina byla velmi vyrovnaná, na začátku utkání lepším týmem byly třebíčští avšak ke konci třetiny byly lepším týmem Ždár
13:23
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil Tomáš Melichar, asistoval Vojtěch Pátek (2:3).
13:23
Žďár se před koncem třetiny ujímá vedení.
11:26
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil Karel Blažek, asistoval Vojtěch Pátek (2:2).
11:26
Žďár po necelých čtyřech minutách dává další gól a vyrovnává skóre.
07:33
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil Miroslav Kříž, asistoval Karel Blažek (2:1).
07:33
Snipers nyní trochu povolili a Žďár snižuje brankový rozdíl.
06:50
Snipers přidal na aktivitě přineslo to své ovoce v podobě druhého střeleného gólu.
05:50
05:30
Dobrý zákrok golmana Ždáru.
04:30
Hraje se zatím velmi opatrný florbal.
03:33
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil Jan Černý, asistoval Josef Svoboda (1:0).