2:1
4:0
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň B - GO - GO Horšovský Týn 7:4
11. Jakub Stolz, 16. Tomáš Vacek, 18. Jiří Čížek, 25. Filip Frundl, 30. Jiří Čížek, 32. Jáchym Prošek, 33. Jiří Čížek - 1. Jan Baštýn, 6. Jiří Varta, 12. Ondřej Sloup, 20. Richard Prokš; rozhodčí: Jana Vostrá - Pavel Stuš; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Kuneš 13 - Dominik Votava 18; po třetinách: 1:3, 2:1, 4:0;
36:00
33:57
Vyloučen hráč Ondřej Sloup družstva GO - GO Horšovský Týn na 2 minuty za hrubost.
32:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jiří Čížek, asistoval Filip Frundl (7:4).
31:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jáchym Prošek, asistoval Vratislav Polívka (6:4).
29:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jiří Čížek, asistoval Patrik Med (5:4).
27:56
Vyloučen hráč Jan Táborský družstva GO - GO Horšovský Týn na 2 minuty za sekání.
24:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Filip Frundl bez asistence (4:4).
24:00
24:00
19:47
Branku družstva GO - GO Horšovský Týn vstřelil Richard Prokš, asistoval Jiří Varta (3:4).
17:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jiří Čížek, asistoval Jáchym Prošek (3:3).
15:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Tomáš Vacek, asistoval Jiří Čížek (2:3).
12:00
12:00
11:39
Branku družstva GO - GO Horšovský Týn vstřelil Ondřej Sloup bez asistence (1:3).
10:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jakub Stolz, asistoval Jiří Čížek (1:2).
07:28
Vyloučen hráč Tomáš Toman družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
05:35
Branku družstva GO - GO Horšovský Týn vstřelil Jiří Varta, asistoval Jan Baštýn (0:2).
00:31
Branku družstva GO - GO Horšovský Týn vstřelil Jan Baštýn bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Vostrá a Pavel Stuš.
00:00
00:00
Line-up hostů GO - GO Horšovský Týn:
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň B: brankář: Tomáš Kuneš; hráči v poli: Vratislav Polívka, Jaromír Bláha, Daniel Vodička, Filip Frank, Jáchym Prošek