3:0
5:1
- : -

FBC ROKYCANY - FB Hurrican Karlovy Vary B 10:1
4. Ondřej Váně, 9. Richard Bastl, 14. František Kostka, 21. Jakub Potůček, 22. Ondřej Váně, 26. Lukáš Mašek, 26. Ondřej Váně, 32. Jakub Potůček, 35. Richard Bastl, 36. Jakub Potůček - 35. František Kodádek; rozhodčí: Jakub Iha - Vladislav Klouda; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Martin Štochl 12 - Alois Švabčík 21; po třetinách: 2:0, 3:0, 5:1;
36:00
35:14
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Potůček, asistoval Lukáš Mašek (10:1).
34:44
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B vstřelil František Kodádek, asistoval Daniel Grulich (9:1).
34:11
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Richard Bastl, asistoval Lukáš Mašek (9:0).
31:12
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Potůček, asistoval Richard Bastl (8:0).
30:34
Vyloučen hráč Jakub Janda družstva FB Hurrican Karlovy Vary B na 2 minuty za sekání.
26:00
Vyloučen hráč Daniel Grulich družstva FB Hurrican Karlovy Vary B na 2 minuty za sekání.
25:51
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Ondřej Váně, asistoval Tomáš Masaryk (7:0).
25:19
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Mašek bez asistence (6:0).
24:00
24:00
21:50
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Ondřej Váně, asistoval Jakub Potůček (5:0).
20:28
13:15
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil František Kostka, asistoval Lukáš Šůcha (3:0).
12:00
12:00
08:40
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Richard Bastl, asistoval Jakub Potůček (2:0).
03:26
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Ondřej Váně bez asistence (1:0).
02:33
Vyloučen hráč Jakub Potůček družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
01:40
Vyloučen hráč Lukáš Mašek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Iha a Vladislav Klouda.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary B:
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Ondřej Váně, Tomáš Masaryk, Richard Bastl, Lukáš Mašek, Jakub Potůček