1:4
4:2
- : -

FBC ORCA KRNOV - FBC Vikings Kopřivnice 5:10
20. Štěpán Čevela, 41. Dominik Menzel, 42. Dominik Novák, 42. Albert Ranostaj, 42. Albert Ranostaj - 9. Tomáš Janek, 10. Jakub Kostelník, 11. Vít Buzek, 13. Vít Buzek, 16. Jakub Kostelník, 23. Tomáš Janek, 28. Vít Buzek, 30. Tomáš Janek, 34. Jan Goršanov, 35. Vít Buzek; rozhodčí: Ondřej Gábzdyl - Jakub Palowski; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adam Daněk ? - Jan Bartoň ?, Ondřej Štefek ?, Jan Bartoň ?; po třetinách: 0:4, 1:4, 4:2;
45:00
44:59
Vyloučen hráč Jakub Kostelník družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za vysoká hokejka.
43:07
Vyloučen hráč Tomáš Hrubý družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
42:45
Vyloučen hráč Jakub Mičlo družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
41:40
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
41:40
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Albert Ranostaj, asistoval Dominik Novák (5:10).
41:40
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Bartoň družstva FBC Vikings Kopřivnice
41:12
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Albert Ranostaj, asistoval Štěpán Čevela (4:10).
41:05
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Novák, asistoval Albert Ranostaj (3:10).
40:58
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Menzel bez asistence (2:10).
38:58
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Štefek družstva FBC Vikings Kopřivnice
34:29
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vít Buzek, asistoval Tomáš Janek (1:10).
33:35
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Goršanov, asistoval Jakub Kostelník (1:9).
30:00
30:00
29:49
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Vít Buzek (1:8).
27:31
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vít Buzek, asistoval Jakub Kostelník (1:7).
22:36
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek bez asistence (1:6).
19:32
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Štěpán Čevela, asistoval Albert Ranostaj (1:5).
15:34
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník bez asistence (0:5).
15:00
15:00
12:18
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vít Buzek, asistoval Daniel Žabenský (0:4).
10:13
09:52
08:56
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Jakub Kostelník (0:1).
07:16
Vyloučen hráč Albert Ranostaj družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Gábzdyl a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Bartoň; hráči v poli: Daniel Žabenský, Jan Goršanov, Jakub Kostelník, Tomáš Janek, Vít Buzek